Adiunkt stanowisko badawczo-dydaktyczne

  • Miejsce: Warszawa
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Wynagrodzenie: 7620–7969 PLN (brutto), w zależności od stopnia naukowego zł brutto
  • Dziedzina nauk ścisłych i przyrodniczych
  • nauki biologiczne

Opis stanowiska

adiunkt w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych na Wydziale Biologii UW – kandydat wybiera jednostkę wydziału (instytut, zakład, pracownię) i uzyskuje wcześniej zgodę jej kierownika na zatrudnienie w wypadku wygrania konkursu

Nasze wymagania

  • znaczące osiągnięcia naukowe udokumentowane licznie cytowanymi publikacjami w renomowanych czasopismach międzynarodowych, zaproszeniami do wygłaszania wykładów lub seminariów, w szczególności wykładów plenarnych na konferencjach międzynarodowych itd.;
  • przedstawienie planu dalszej działalności badawczej z uwzględnieniem własnego rozwoju naukowego oraz rozwoju grupy badawczej;
  • przedstawienie oferty dydaktycznej, uzupełniającej ofertę wydziału;
  • doświadczenie dydaktyczne na poziomie uniwersyteckim, w tym prowadzenie i opracowanie wykładów i zajęć; pożądane doświadczenie w indywidualnej pracy ze studentami (np. w opiece nad dyplomantami) oraz w popularyzacji wiedzy naukowej;
  • inne jak w ogłoszeniu

Mile widziane

  • istotne doświadczenie międzynarodowe, np. uczestnictwo w konferencjach międzynarodowych, udział w realizacji projektów międzynarodowych, międzynarodowa współpraca udokumentowana publikacjami; pożądany staż badawczy w renomowanej zagranicznej jednostce naukowej;
  • doświadczenie w zdobywaniu środków na badania;

Zakres obowiązków

  • prowadzenie badań naukowych w dziedzinie nauk biologicznych i publikacja ich wyników w czasopismach naukowych o zasięgu międzynarodowym; uzyskiwanie środków na badania i rozwój zespołu badawczego;
  • opracowanie i prowadzenia zajęć dydaktycznych, zwłaszcza w nawiązaniu do prowadzonych badań;
  • inne obowiązki pracownika wynikające z zatrudnienia na Uniwersytecie Warszawskim.

Oferujemy

  • Okres zatrudnienia na 33 miesiące, a po przeprowadzeniu oceny dorobku z wynikiem pozytywnym przed upływem zatrudnienia – na czas nieokreślony

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • jak w ogłoszeniu