Adiunkt stanowisko badawczo-dydaktyczne

Wydział Nauk Społecznych w Warszawie
Uniwersytet SWPS
  • Miejsce: Warszawa
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Wynagrodzenie: 7 800-10 200 zł brutto
  • Dziedzina nauk społecznych
  • nauki o zarządzaniu i jakości

Opis stanowiska

Uniwersytet SWPS ‌‌to‌ ‌niepubliczna‌ ‌uczelnia‌ ‌akademicka‌ ‌prowadząca‌ ‌działalność‌ ‌badawczą‌ ‌oraz‌ ‌oferująca‌ ‌studia‌ ‌o‌ ‌profilu‌ ‌praktycznym‌ ‌i‌ ‌akademickim‌ ‌w‌ ‌Warszawie,‌ ‌Wrocławiu,‌ ‌Sopocie,‌ ‌Poznaniu‌, Katowicach i Krakowie.

Oferta‌ ‌dydaktyczna‌ ‌uczelni‌ ‌obejmuje‌ ‌kierunki‌ ‌z‌ ‌zakresu‌ ‌nauk‌ ‌społecznych,‌ ‌humanistycznych,‌ ‌ale‌ ‌także‌ ‌wzornictwa‌ ‌i‌ ‌grafiki.‌ ‌Uczelnia‌ ‌należy‌ ‌do‌ ‌grona‌ ‌najbardziej‌ ‌aktywnych‌ ‌ośrodków‌ ‌badawczych‌ ‌w‌ ‌Polsce,‌ ‌a‌ ‌jej‌ ‌pracownicy‌ ‌mają‌ ‌realny‌ ‌wpływ‌ ‌na‌ ‌rozwój‌ ‌wielu‌ ‌dziedzin‌ ‌nauki.‌ ‌Wyniki‌ ‌prowadzonych‌ ‌przez‌ ‌nich‌ ‌badań‌ ‌znajdują‌ ‌zastosowanie‌ ‌w‌ ‌różnych‌ ‌obszarach‌ ‌gospodarki‌ ‌i‌ ‌życia‌ ‌społecznego. Na‌ ‌uczelni‌ ‌działa‌ ‌kilkanaście‌ ‌jednostek‌ ‌badawczych‌ ‌prowadzących‌ ‌interdyscyplinarne‌ ‌projekty.‌ ‌ ‌

Zespół‌ ‌Uniwersytetu‌ ‌SWPS‌ ‌tworzy‌ ‌ponad‌ 900 ‌osób‌ ‌–‌ ‌pracowników‌ ‌akademickich‌ ‌i‌ ‌pionu‌ ‌biznesowo-organizacyjnego.‌

Nasze wymagania

  • Stopień doktora w dziedzinie nauk społecznych, w dyscyplinie nauk o zarządzaniu i jakości;
  • Minimum rok doświadczenia w prowadzeniu zajęć dydaktycznych ze studentami oraz przygotowywaniu materiałów dydaktycznych;
  • Biegła znajomość języka polskiego i angielskiego (w stopniu pozwalającym na prowadzenie zajęć i uczestnictwo w międzynarodowych projektach badawczych);
  • Doświadczenie zawodowe zdobyte poza uczelnią;
  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń, warsztatów i treningów;
  • Doświadczenie w organizacji konferencji naukowych;
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu środków na działalność organizacji i realizację projektów;
  • Publikacje naukowe;
  • Udział w realizacji grantów krajowych i zagranicznych (jako kierownik i/lub wykonawca);
  • Nagrody i wyróżnienia za działalność naukową;
  • Aktywny udział w krajowych i zagranicznych konferencjach naukowych;
  • Doświadczenie w zakresie popularyzacji i komercjalizacji wyników badań naukowych;
  • Zainteresowania badawcze w obszarze nauk o zarządzaniu i jakość ;
  • Gotowość do pracy w weekendy;
  • Deklaracja o zatrudnieniu w Uniwersytecie SWPS jako podstawowym miejscu pracy.

Mile widziane

  • Doświadczenie w organizacji procesu dydaktycznego (planowanie i organizacja zajęć dydaktycznych, przygotowywanie obciążeń dydaktycznych dla wykładowców, przygotowywanie regulaminów, procedur i instrukcji dotyczących dydaktyki, wdrażanie nowych programów dydaktycznych);

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie zajęć dydaktycznych;
  • Działania organizacyjne na rzecz Wydziału;
  • Doskonalenie warsztatu nauczyciela akademickiego;
  • Opracowywanie autorskich programów zajęć;
  • Organizacja procesu dydaktycznego;
  • Prowadzenie badań naukowych;
  • Pozyskiwanie środków na badania naukowe;
  • Publikowanie wyników badań w punktowanych czasopismach i monografiach;
  • Doskonalenie warsztatu badawczego;
  • Organizacja konferencji i seminariów naukowych.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin;
  • Wynagrodzenie w wysokości mieszczącej się w przedziale 7 800-10 200 zł brutto;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Mentoring mobilizujący do dalszego rozwoju dydaktycznego i naukowego;
  • Możliwość współudziału w kształtowaniu i rozwijaniu Wydziału;
  • Możliwość zdobycia dofinansowania udziału w zagranicznych konferencjach naukowych, adiustacji tekstów, publikacji monografii habilitacyjnej;
  • Pracę w przyjaznym i wspierającym środowisku dbającym o jakość życia pracownika;
  • Zniżki na studia magisterskie i podyplomowe dla pracownika i jego rodziny;
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej dla pracownika i jego rodziny;
  • Dofinansowanie do pakietu Multisport i Platformy Benefitowej;
  • Możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach.

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • CV naukowe z wykazem dorobku naukowego, dydaktycznego i organizacyjnego z bezpośrednim odniesieniem do podanych wyżej kryteriów kwalifikacyjnych;
  • Skan dokumentu potwierdzającego otrzymanie stopnia naukowego doktora.

Załączniki

Weź udział w rekrutacji