Adiunkt stanowisko badawczo-dydaktyczne

  • Miejsce: Gdańsk
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk inżynieryjno-technicznych
  • informatyka techniczna i telekomunikacja

Opis stanowiska

Poszukujemy kandydata na stanowisko adiunkta w Zakładzie Informatyki Technicznej Instytutu Budowy Okrętów, Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa PG.

Nasze wymagania

  • dyplom doktora inżyniera lub doktora w jednej z dyscyplin: inżynierii mechanicznej, informatyki technicznej i telekomunikacji, automatyki, elektroniki, elektrotechniki i technologii kosmicznych lub pokrewnej
  • dorobek naukowy w postaci artykułów w czasopismach z listy JCR
  • udział w konferencjach
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu wystarczającym do udziału w konferencjach i przygotowywania publikacji

Zakres obowiązków

Oferujemy

  • pracę w jednej z wiodących uczelni technicznych w Polsce
  • akademicką kulturę organizacyjną opartą na zasadach szacunku
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne
  • możliwość wypoczynku w Ośrodku Wczasowym Politechniki Gdańskiej położonym w malowniczym otoczeniu kaszubskich jezior i lasów
  • wyjazdy zagraniczne w ramach programu Erasmus+
  • szkolenia wewnętrzne
  • dostęp do uczelnianej biblioteki
  • możliwość przystąpienia do: grupowego pracowniczego ubezpieczenia na życie, prywatnej opieki medycznej, programu sportowo-rekreacyjnego Benefit (karta MultiSport)
  • zajęcia sportowe prowadzone w obiektach Politechniki Gdańskiej
  • na terenie kampusu: przedszkole, stanowiska do przewijania i punkty karmienia dzieci, punkty gastronomiczne, strefy relaksu oraz bezpłatne miejsca parkingowe
  • dofinansowanie do wypoczynku
  • preferencyjne pożyczki
  • pracę w dobrze skomunikowanym miejscu
  • i wiele więcej... pełną listę korzyści znajdziesz na stronie: https://chr.pg.edu.pl/dolacz-do-nas

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • podanie o zatrudnienie skierowane do Prorektora ds. Nauki Politechniki Gdańskiej
  • kwestionariusz osobowy https://link.pg.edu.pl/kwestionariusz-osobowy
  • CV
  • dyplom ukończenia studiów wyższych
  • dyplom uzyskania stopnia doktora
  • wykaz osiągnięć naukowych
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami o ochronie danych osobowych

Załączniki

Weź udział w rekrutacji

  • Politechnika Gdańska, Wydział Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa, ul. G. Narutowicza 11/12, 80-233 Gdańsk, mailowo na adres: rafal.szlapczynski@pg.edu.pl lub złożyć w sekretariacie Dziekana pok. 912,
    bud. 30