Adiunkt stanowisko badawczo-dydaktyczne

  • Miejsce: Warszawa
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk społecznych
  • nauki prawne

Opis stanowiska

adiunkt; grupa badawczo-dydaktyczna; dyscyplina – nauki prawne; 1 etat (czas określony)

Nasze wymagania

  • • posiadania stopnia doktora nauk prawnych z wyróżnieniem, ze specjalizacji prawo europejskie lub doktora nauk społecznych w dyscyplinie nauki prawne z wyróżnieniem, ze specjalizacji prawo europejskie;
  • • udokumentowanego dorobku naukowego z zakresu prawa Unii Europejskiej, ze szczególnym uwzględnieniem prawa antydyskryminacyjnego Unii Europejskiej; • biegłej znajomości języka polskiego oraz potwierdzonej certyfikatami znajomości co najmniej dwóch języków obcych;
  • • biegłej znajomości języka polskiego oraz potwierdzonej certyfikatami znajomości co najmniej dwóch języków obcych;
  • • co najmniej rocznego doświadczenia dydaktycznego w regularnym i samodzielnym prowadzeniu zajęć dydaktycznych z prawa Unii Europejskiej dla studentów na poziomie uniwersyteckim;
  • • przestrzegania zasad etyki naukowej.

Zakres obowiązków

  • w obszarze badawczym: prowadzenie badań naukowych w zakresie prawa Unii Europejskiej, ze szczególnym uwzględnieniem prawa antydyskryminacyjnego UE; prowadzenie badań naukowych w zakresie prawa polskiego w kontekście przepisów prawa Unii Europejskiej; prowadzenie badań prawa obcego w zakresie, w jakim jest to niezbędne do zrealizowania badań dotyczących prawa Unii Europejskiej;
  • w obszarze dydaktycznym: prowadzenie działalności dydaktycznej z zakresu prawa Unii Europejskiej – zajęć z prawa instytucjonalnego i materialnego UE
  • w obszarze organizacyjnym: wykonywanie prac administracyjno-organizacyjnych dotyczących działań badawczych i dydaktycznych w Katedrze Prawa Europejskiego

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • - zgłoszenie do konkursu /razem z dopiskiem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie moich danych osobowych przez Uniwersytet Warszawski, z siedzibą przy ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa w celu: przeprowadzenia procesu rekrutacji oraz wybrania pracownika i zawarcia umowy o pracę na Uniwersytecie Warszawskim. Zostałem poinformowany o moich prawach i obowiązkach. Przyjmuję do wiadomości, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne,
  • - uniwersytecki kwestionariusz osobowy (do pobrania ze strony UW),
  • - odpis dyplomu doktora
  • - spis najważniejszych publikacji z podaniem liczby stron,
  • - plan dalszej działalności badawczej,
  • - wykaz osiągnięć zawodowych, naukowych i dydaktycznych,
  • - opinię samodzielnego pracownika naukowego,
  • - oświadczenie o zapoznaniu się i akceptacji zasad przeprowadzania konkursów na stanowisko nauczyciela akademickiego (dostępne https://www.wpia.uw.edu.pl/pl/dokumenty-i-wzory-pracownicy).
  • - informację o przetwarzaniu danych osobowych (do pobrania ze strony UW)
  • - oświadczenie o podstawowym miejscu pracy (do pobrania ze strony UW)

Załączniki

Weź udział w rekrutacji

  • Dokumenty należy składać osobiście lub drogą pocztową w Sekretariacie Samodzielnej Sekcji Spraw Pracowniczych Wydziału Prawa i Administracji UW – pok. 215 Collegium Iuridicum I, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa.