Adiunkt stanowisko badawczo-dydaktyczne

Wydział Społeczno-Ekonomiczny
Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie
  • Miejsce: Warszawa
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk społecznych
  • nauki o zarządzaniu i jakości

Opis stanowiska

Kandydat ubiegający się o zatrudnienie powinien dysponować wiedzą z zakresu zarządzania publicznego, co powinno być odzwierciedlone w doświadczeniu zawodowym i dorobku naukowo-badawczym kandydata. Wymagane jest posiadanie wiedzy na temat różnych aspektów zarządzania w instytucjach publicznych, na poziomie samorządowym, krajowym i międzynarodowym. Kandydat powinien legitymować się wykształceniem w stopniu minimum doktora w jednej ze wskazanych nauk społecznych (nauki o polityce i administracji, nauki socjologiczne, nauki o zarządzaniu i jakości). W przypadku posiadania stopnia doktora z nauk o polityce i administracji lub nauk socjologicznych oczekiwane jest posiadanie ukończonych studiów podyplomowych w obszarze zarządzania.

Nasze wymagania

  • stopień naukowy doktora nauk o polityce i administracji lub doktora nauk socjologicznych lub doktora nauk o zarządzaniu i jakości;
  • studia podyplomowe z zakresu zarządzania w przypadku stopnia naukowego doktora nauk o polityce i administracji lub doktora nauk socjologicznych;
  • udokumentowany dorobek naukowy (publikacje w naukowych wydawnictwach i czasopismach naukowych);
  • udokumentowane wystąpienia na konferencjach krajowych i międzynarodowych;
  • biegła znajomość języka polskiego;
  • znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie C1;
  • udokumentowane doświadczenie zawodowe w zakresie zarządzania publicznego;
  • udokumentowane doświadczenie dydaktyczne w wyższej uczelni.

Mile widziane

  • udział w stażach i warsztatach metodologicznych w kraju lub za granicą;
  • doświadczenie w organizacji konferencji lub seminariów naukowych;
  • doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych w obszarach: zarządzanie międzynarodowe, zarządzanie jakością, zarządzanie funduszami europejskimi, oraz ewaluacji;
  • doświadczenie w pracy w sektorze administracji publicznej;
  • znajomość drugiego języka obcego.

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie działalności naukowej na rzecz Uniwersytetu, zgodnie ze złożonym oświadczeniem o prowadzeniu działalności naukowej w dziedzinie/dziedzinach i dyscyplinie/dyscyplinach naukowych lub artystycznych i uczestniczenie w kształceniu doktorantów
  • Prowadzenie działalności dydaktycznej - kształcenie i wychowywanie studentów
  • Uczestniczenie w pracach organizacyjnych na rzecz Uniwersytetu i jego jednostek organizacyjnych

Oferujemy

  • umowa o pracę
  • etat

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • podanie do JM Rektora UKSW o zatrudnienie na stanowisku adiunkta z uzasadnieniem. Na podaniu należy złożyć oświadczenie: „Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych ujawnionych w dokumentach aplikacyjnych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE – RODO – 4.5.2016 PL Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej I. 119/1 przez Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie w celu prowadzenia przez Uniwersytet procesu rekrutacji”
  • życiorys/CV/;
  • odpis dyplomu o nadaniu stopnia naukowego doktora nauk o polityce i administracji lub doktora nauk o zarządzaniu i jakości lub doktora ekonomii i finansów, świadectwo ukończenia studiów podyplomowych;
  • udokumentowany wykaz dorobku naukowego, dydaktycznego i zawodowego;
  • oświadczenie, że w razie wygrania konkursu i zatrudnienia w UKSW, Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie będzie podstawowym miejscem pracy;
  • oświadczenie o przypisaniu do dyscypliny/dyscyplin naukowych (Załącznik nr 4 do Zarządzenia Nr 4/2020 r. w sprawie szczegółowych warunków wszczęcia procedur konkursowych na stanowiska badawczo-dydaktyczne, dydaktyczne i badawcze w UKSW z późniejszymi zmianami);
  • oświadczenie o zobowiązaniu do złożenia projektu badawczego w przypadku zatrudnienia w UKSW (Załącznik Nr 2 do Zarządzenia 4/2020);
  • ewentualnie inne dokumenty według uznania kandydata.

Załączniki

Weź udział w rekrutacji

  • Dokumenty należy złożyć w wersji papierowej oraz w formie elektronicznej: Wydział Społeczno-Ekonomiczny UKSW, pok. 221, bud. 23, ul. Wóycickiego 1/3, 01-938 Warszawa osobiście lub pocztą z dopiskiem „konkurs”, w wersji elektronicznej na adres e-mail: wse@uksw.edu.pl