Adiunkt stanowisko badawczo-dydaktyczne

Wydział Pedagogiczny - Instytut Nauk o Polityce i Administracji
Uniwersytet Ignatianum w Krakowie
  • Miejsce: Kraków
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Wynagrodzenie: 6850 zł brutto
  • Dziedzina nauk społecznych
  • nauki o polityce i administracji

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na stanowisku adiunkta będzie realizować obowiązki dydaktyczne i badawcze w ramach Instytutu Nauk o Polityce i Administracji. Prócz wskazanej dyscypliny mogą być również: nauki o zarządzaniu i jakości oraz nauki prawne.
Do zatrudnienia wymagany jest co najmniej stopień naukowy doktora, dowody aktywności naukowej w postaci publikacji jak również chęć oraz plany rozwoju naukowego. W przypadku zatrudnienia wymagane będzie zadeklarowanie się do publikowania tekstów naukowych w dyscyplinach ewaluowanych w Uniwersytecie Ignatianum w Krakowie.

Nasze wymagania

  • Tytuł doktora

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie zajęć dydaktycznych
  • Aktywność publikacyjna
  • Aktywne uczestnictwo w pracach organizacyjnych na rzecz Instytutu Nauk o Polityce i Administracji oraz uczelni jako całości

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • życiorys
  • listę publikacji
  • wykaz prowadzonych dotychczas zajęć dydaktycznych
  • oświadczenie stwierdzające, że UIK będzie podstawowym miejscem pracy w przypadku zatrudnienia

Załączniki

Weź udział w rekrutacji

  • Uniwersytet Ignatianum w Krakowie
    Dziekanat Wydziału Pedagogicznego
    31-201 Kraków
    ul. Kopernika 26
    pok. 104 (I piętro)