Adiunkt stanowisko badawczo-dydaktyczne

Wydział Nauk o Zdrowiu
Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
  • Miejsce: Bydgoszcz
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk medycznych i nauk o zdrowiu
  • nauki o zdrowiu

Opis stanowiska

konkurs na stanowisko adiunkta (1 etat w pełnym wymiarze czasu pracy w grupie badawczo- dydaktycznej) w Katedrze Podstaw Umiejętności Klinicznych i Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych

Nasze wymagania

  • posiadają stopień naukowy doktora i dyplom ukończenia studiów wyższych na kierunku pielęgniarstwo
  • posiadają prawo wykonywania zawodu pielęgniarki/ pielęgniarza
  • posiadają predyspozycje i kwalifikacje do pracy badawczo- dydaktycznej
  • posiadają doświadczenie dydaktyczne w pracy ze studentami
  • posiadają doświadczenie zawodowe w pracy na stanowisku pielęgniarki/ pielęgniarza
  • posiadają dorobek naukowy zgodny z profilem jednostki
  • posiadają ukończone kursy i szkolenia zgodne z profilem jednostki
  • posiadają biegłą znajomość języka polskiego i angielskiego

Zakres obowiązków

  • zgodnie z Ustawą Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (art. 115)

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na stanowisku adiunkta w pełnym wymiarze czasu pracy

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • wymienione w załączniku