Adiunkt stanowisko badawczo-dydaktyczne

Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych
Politechnika Warszawska
  • Miejsce: Warszawa
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk inżynieryjno-technicznych
  • informatyka techniczna i telekomunikacja

Opis stanowiska

Nauczyciel akademicki prowadzący badania naukowe oraz zajęcia dydaktyczne.

Nasze wymagania

  • ukończenie studiów wyższych i uzyskanie tytułu zawodowego magistra lub tytułu równorzędnego
  • bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego
  • posiadanie stopnia naukowego doktora
  • zainteresowania naukowe wiążące się z wnioskowaniem statystycznym i analizą danych
  • znajomość metod i technik uczenia maszynowego
  • znajomość środowiska R i Python
  • doświadczenie w eksploracji danych
  • umiejętności i doświadczenie w pracy zespołowej
  • doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych

Zakres obowiązków

  • prowadzenie zajęć dydaktycznych
  • prowadzenie badań

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • Życiorys
  • Kopie dyplomu ukończenia studiów wyższych
  • Odpis dyplomu doktorskiego
  • Wykaz dorobku naukowego, dydaktycznego i organizacyjnego
  • Inne dokumenty potwierdzające posiadane dodatkowe kwalifikacje

Weź udział w rekrutacji

  • Osobiście w uczelni lub pocztą tradycyjną na adres:
    ul. Koszykowa 75, pok. 17
    00-662 Warszawa