Adiunkt stanowisko dydaktyczne

Wydział Informatyki i Telekomunikacji
Politechnika Wrocławska
  • Miejsce: Wrocław
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk ścisłych i przyrodniczych
  • matematyka

Opis stanowiska

Nazwa stanowiska: Adiunkt w grupie pracowników dydaktycznych
Dziedzina: Nauki ścisłe i przyrodnicze
Dyscyplina: matematyka

Nr referencyjny: AdD_K68_W04N_D03_10_2024

Miejsce pracy: Wrocław
Rodzaj umowy: umowa o pracę
Wymiar etatu: 4/4

Ostateczny termin składania zgłoszeń do udziału w konkursie: do dnia 15 czerwca 2024 r., do godziny. 15:00
Termin rozstrzygnięcia konkursu: 30 września 2024 r.
Planowany termin zatrudnienia: 1 października 2024 r.

Nasze wymagania

  • doktorat z matematyki
  • doświadczenie w pracy na Uczelni Wyższej oraz w szkole średniej
  • preferowana specjalizacje: Logika, Teoria Mnogości, Teoria Miary, Topologia
  • biegła znajomość języka polskiego umożliwiająca prowadzenie zajęć dydaktycznych
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca rozumienie prac naukowych z matematyki i informatyki teoretycznej

Zakres obowiązków

  • Bieżące opracowywanie i uaktualnianie materiałów dydaktycznych niezbędnych do prowadzenia zajęć
  • Przeprowadzanie zaliczeń, wystawianie ocen, dokumentacja procesu dydaktycznego w zakresie obowiązującym nauczycieli akademickich
  • Realizacja zadań organizacyjnych związanych z obsługą procesu dydaktycznego – w zakresie wyznaczonym przez przełożonego
  • Udział w zadaniach organizacyjnych i dydaktycznych realizowanych przez Katedrę i Wydział

Oferujemy

  • stabilną praca w prestiżowej Uczelni
  • możliwość rozwoju oraz zdobywanie doświadczenia zawodowego
  • dodatek za staż pracy oraz świadczenia socjalne

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • Zgłoszenie przystąpienia do konkursu adresowane do Rektora (zalacznik 3a)
  • Syntetyczny życiorys
  • Kwestionariusz dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie (zalacznik - kwestionariusz)
  • Odpis dokumentu stwierdzającego uzyskanie stopnia naukowego oraz odpis dyplomu ukończenia studiów
  • Autoreferat zawierający informacje o dorobku w zakresie działalności badawczej, doświadczeniu dydaktycznym i działalności organizacyjnej
  • Wykaz publikacji
  • Wykaz i opis staży naukowych
  • Oświadczenie o zapoznaniu się z informacją dotycząca przetwarzania danych osobowych (zalacznik 3b)
  • Oświadczenie o spełnieniu wymogów określonych w art. 113 Ustawy z dnia 20 lipca 2018r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (zalacznik 3c)
  • Oświadczenie Kandydata/Kandydatki, że w przypadku wygrania konkursu Politechnika Wrocławska będzie podstawowym miejscem pracy* (zalacznik 3d)