Adiunkt stanowisko badawczo-dydaktyczne

Wydział Zarządzania
Politechnika Wrocławska
  • Miejsce: Wroclaw
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk społecznych
  • nauki o zarządzaniu i jakości

Opis stanowiska

Katedra Organizacji i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej poszukuje osoby do pracy na stanowisku adiunkta badawczo- dydaktycznego w dyscyplinie Nauki o Zarządzaniu i Jakości lub dyscyplinie Ekonomia. Osobie zatrudnionej na tym stanowisku będą powierzone prace dydaktyczne i organizacyjne na rzecz Katedry Organizacji i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej.

Nasze wymagania

  • stopień naukowy doktora w dyscyplinie ekonomia
  • dorobek naukowy w zakresie Ekonomii i/lub Nauk o Zarzadzaniu i Jakości, potwierdzony artykułami opublikowanymi w międzynarodowych czasopismach naukowych w okresie ostatnich pięciu lat (co najmniej 4 artykułu za min. 100 pkt)
  • doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych w obszarze zarządzania, ekonomii i prawa w języku polskim i języku angielskim
  • doświadczenie w realizacji projektów, zarówno na poziomie krajowym, jak i międzynarodowym.
  • biegła znajomość języka polskiego w mowie i piśmie
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • znajomość innych języków obcych, będzie dodatkowym atutem

Zakres obowiązków

  • prowadzenie zajęć dydaktycznych na studiach stacjonarnych pierwszego i drugiego stopnia, zarówno w języku polskim, jak i w języku angielskim
  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych; wykonywanie prac organizacyjnych na rzecz Katedry, Wydziału i Uczelni

Oferujemy

  • zatrudnienie w formie umowy o pracę w prestiżowej Uczelni,
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w dynamicznym, rozwijającym się zespole.
  • Perspektywy rozwoju: zgodne z systemem podnoszenia kwalifikacji i awansów obowiązującym w Politechnice Wrocławskiej i w systemie szkolnictwa wyższego.

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • Spis wymaganych dokumentów, załączniki oraz sposób ich dostarczenia znajdują się na stronie Politechniki Wrocławskiej. Link do strony: https://ofertypracy.pwr.edu.pl/offer/6ae2e251-a04b-49da-8c23-a134b1a11668/view/