Adiunkt stanowisko badawczo-dydaktyczne

Filia Uniwersytetu w Białymstoku w Wilnie Wydział Ekonomiczno-Informatyczny
Uniwersytet w Białymstoku
  • Miejsce: Wilno
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk społecznych
  • pedagogika

Nasze wymagania

  • stopień doktora w zakresie pedagogiki
  • dorobek publikacyjny w zakresie pedagogiki
  • co najmniej roczny staż pracy po uzyskaniu stopnia doktora
  • udział w projektach badawczych finansowanych w trybie konkursowym lub co najmniej dwutygodniowy staż naukowy odbyty w krajowych lub zagranicznych instytucjach naukowych
  • znajomość języka polskiego w stopniu pozwalającym na prowadzenie zajęć dydaktycznych ze studentami

Zakres obowiązków

  • prowadzenie badań naukowych
  • przygotowywanie publikacji naukowych, ukazujących się w wysoko punktowanych czasopismach
  • aplikowanie o wewnętrzne i zewnętrzne granty badawcze
  • udział w upowszechnianiu i popularyzacji wyników badań naukowych realizowanych w Filii Uniwersytetu w Białymstoku w Wilnie
  • prowadzenie zajęć́ dydaktycznych
  • wykonywanie pracy organizacyjnej na rzecz Filii Uniwersytetu w Białymstoku w Wilnie

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • 1.Podanie o zatrudnienie skierowane do JM Rektora. 2. Życiorys zawodowy i kwestionariusz osobowy osoby ubiegającej się o zatrudnienie. 3. Kopia dokumentu potwierdzającego uzyskanie stopnia doktora. 4. Spis publikacji. 5. Oświadczenie o znajomości języka polskiego w stopniu pozwalającym na prowadzenie zajęć dydaktycznych ze studentami. 6. Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych/RODO). 7. Inne dokumenty, które kandydat chce załączyć