Adiunkt stanowisko dydaktyczne

  • Miejsce: Ciechanów
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk społecznych
  • nauki o zarządzaniu i jakości

Nasze wymagania

  • tytuł naukowy/stopień naukowy/tytuł zawodowy doktor w dziedzinie nauk społecznych, w dyscyplinie: nauki o zarządzaniu i jakości
  • złożyć oświadczenie o spełnieniu wymogów określonych w art. 113 Ustawy
  • doświadczenie zawodowe i kompetencje uzyskane poza uczelnią pozwalające na prawidłową realizację zajęć w ramach programu studiów
  • wiedzę z zakresu: ekonomii menedżerskiej, przedsiębiorczości, procesów, metod i narzędzi naboru pracowników, wynagradzania i motywowania pracowników, controllingu, przywództwa i zarządzania zespołami zadaniowymi, projektowymi i wirtualnymi, komunikacji interpersonalnej i gier kierowniczych, podstaw makroekonomii, polityki gospodarczej

Zakres obowiązków

  • prowadzenie zajęć ze studentami
  • realizacja zadań administracyjnych zgodnie z działalnością naukową i dydaktyczną

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • Wniosek/podanie o zatrudnienie
  • Kwestionariusz osobowy
  • Potwierdzone kopie dokumentów stwierdzających uzyskanie tytułu naukowego, stopnia naukowego, tytułu zawodowego lub równorzędnego
  • Informacje o dorobku naukowym, dydaktycznym i/lub opis doświadczenia praktycznego uzyskanego poza szkolnictwem wyższym, ze szczególnym uwzględnieniem dyscypliny naukowej związanej z ogłoszeniem konkursu
  • Oświadczenie kandydata, że wyraża zgodę na zatrudnienie go w pełnym wymiarze czasu pracy, a uczelnia będzie stanowiła podstawowe miejsce pracy (w przypadku kandydata ubiegającego się o zatrudnienie na pełen etat)
  • Oświadczenie RODO
  • Oświadczenie o doświadczeniu zawodowym i kompetencjach uzyskanych poza uczelnią pozwalających na prawidłową realizację zajęć w ramach programu studiów