Adiunkt stanowisko dydaktyczne

uczelnia@ahe.lodz.pl
Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Łodzi
  • Miejsce: Jasło
  • Forma zatrudnienia: część etatu, umowa o pracę, pełny etat, umowa zlecenie
  • Dziedzina nauk społecznych
  • pedagogika

Opis stanowiska

Praca na stanowisku adiunkta w Filii w Jaśle.

Prowadzenie zajęć dydaktycznych z przedmiotów z zakresu pedagogiki

Nasze wymagania

  • Tytułu doktora nauk społecznych.
  • Kierunkowe wykształcenie – pedagogika
  • Deklaracja o zatrudnieniu w AHE w Łodzi jako podstawowego miejsca w charakterze dydaktyka
  • Wysoki poziom wiedzy merytorycznej z wykładanych przedmiotów poparty doświadczeniem praktycznym i dydaktycznym.
  • Swoboda w przekazywaniu wiedzy w sposób angażujący i zrozumiały dla studentów w różnym wieku i na różnym etapie rozwoju zawodowego.
  • Potrzeba systematycznego aktualizowania i rozwijania swojej wiedzy.

Mile widziane

  • Łatwość wykorzystywania nowoczesnych narzędzi wspierających edukację (urządzenia, programy, aplikacje).
  • Wysoki poziom kultury osobistej i etyki zawodowej
  • Posiadanie dorobku naukowego w zakresie pedagogiki

Zakres obowiązków

  • prowadzenie zajęć dydaktycznych z przedmiotów z zakresu pedagogiki

Oferujemy

  • Umowe cywilno-prawną lub umowę o pracę w zależności od liczby godzin dydaktycznych przyjętych do realizacji.
  • Dofinansowanie działalności badawczej
  • Dostęp do niezbędnych narzędzi pracy
  • Przyjazną atmosferę pracy.

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • CV/życiorys, a w nim wykaz ewentualnych dotychczasowych osiągnięć naukowych (publikacji, referatów konferencyjnych, staży i projektów naukowych, itp.)
  • skan/odpis dyplomu doktorskiego

Weź udział w rekrutacji