Adiunkt stanowisko dydaktyczne

Wydział Dowodzenia i Operacji Morskich
  • Miejsce: Gdynia
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk społecznych
  • ekonomia i finanse

Opis stanowiska

Adiunkt w grupie pracowników dydaktycznych w Zakładzie Wsparcia Działań Morskich

Nasze wymagania

  • Doktorat z nauk ekonomicznych albo zarządzania i jakości.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie Stanag 6001- 2,2,2,2.
  • Opinia pracodawcy z poprzedniego miejsca pracy.

Mile widziane

  • Poświadczenie bezpieczeństwa – zastrzeżone
  • 3 letnie doświadczenie w pracy zawodowej w branży logistyki wojskowej
  • 2 letnie doświadczanie w dydaktyce szkoły wyższej

Zakres obowiązków

  • Kształcenie i wychowywanie studentów - przekazywanie wiedzy, umiejętności oraz wartości etycznych związanych z logistyką
  • Uczestniczenie w pracach organizacyjnych uczelni - współpraca z innymi jednostkami, udział w komisjach i radach
  • Stałe podnoszenie kompetencji zawodowych - rozwijanie własnych umiejętności i wiedzy, uczestniczenie w konferencjach i szkoleniach
  • Dodatkowo nauczyciel powinien wykazać gotowość do realizacji indywidualnych lub zespołowych projektów badawczych, publikowanie wyników prac badawczych oraz uczestniczenie w kształceniu doktorantów

Oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Wsparcie w rozwoju dydaktycznym i naukowym

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • list motywacyjny
  • CV z dokładnym opisem przebiegu pracy zawodowej
  • wykaz dorobku naukowego lub odpowiednio dydaktycznego
  • oświadczenie o spełnianiu warunków określonych w art. 113 Ustawy
  • deklaracja zatrudnienia w Akademii Marynarki Wojennej jako podstawowym miejscu pracy w rozumieniu art. 120 Ustawy
  • kserokopie świadectw pracy (przedstawia się do wglądu w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej)
  • kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie i kwalifikacje zawodowe (przedstawia się do wglądu w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej)
  • oświadczenie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy na danym stanowisku

Załączniki

Weź udział w rekrutacji

  • Dokumenty należy składać lub przesyłać do dnia 12.07.2024 na adres:

    AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ
    ul. inż. J. Śmidowicza 69
    81-127 Gdynia
    z dopiskiem "Adiunkt WDiOM– konkurs"