Adiunkt stanowisko badawczo-dydaktyczne

WMP.SNŚ
Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie
  • Miejsce: Warszawa
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk ścisłych i przyrodniczych
  • matematyka

Opis stanowiska

Do konkursu może przystąpić osoba, która spełnia warunki określone na podstawie art. 113 ustawy
z dnia 20 lipca 2018 r. – Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz. U. z 2021 r. poz. 478) i w Statucie
Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, oraz posiada:
– stopień naukowy/tytuł naukowy: stopień doktora nauk matematycznych
– udokumentowany dorobek naukowy z zakresu: matematyki
– udokumentowany dorobek dydaktyczny i organizacyjny.

Nasze wymagania

  • w/g załączonego zgłoszenia

Zakres obowiązków

  • Zgodnie z Ustawą Prawo o szkolnictwie wyższym

Oferujemy

Dokumenty wymagane do rekrutacji

Załączniki

Weź udział w rekrutacji

  • Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
    Dziekanat Wydziału Matematyczno-Przyrodniczy. Szkoła Nauk Ścisłych
    ul. Wóycickiego 1/3, pok. 113, 01-938 Warszawa