Adiunkt stanowisko badawczo-dydaktyczne

Wydział Zarządzania, Katedra Metod Ilościowych w Zarządzaniu
Politechnika Lubelska
  • Miejsce: Lublin
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk społecznych
  • nauki o zarządzaniu i jakości

Opis stanowiska

Do konkursu mogą przystąpić osoby, które spełniają wymogi określone w art. 113 Ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 742, z późn. zm.) oraz w Statucie Politechniki Lubelskiej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe na kierunku bądź specjalizacji związanej z matematyką, statystyką
  • predyspozycje i gotowość do pracy naukowej w dyscyplinie nauki o zarządzaniu i jakości
  • zainteresowanie tematyką pomiarów, sztucznej inteligencji, uczenia maszynowego, badań nad jakością procesów
  • predyspozycje i zamiłowanie do pracy naukowej oraz dydaktycznej
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość języka polskiego i angielskiego w mowie i piśmie
  • dyspozycyjność w pierwszym miejscu pracy tj. Politechnice Lubelskiej
  • osiągnięcia naukowe, publikacje lub inne osiągnięcia zawodowe związane z pomiarami
  • matematyką, wykorzystaniem metod sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego w naukach technicznych lub naukach o zarządzaniu i jakości
  • udokumentowane doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych w szczególności przedmiotów z obszaru matematyki/ statystyki/ wykorzystania sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego

Mile widziane

  • udokumentowana aktywność organizacyjna
  • realizacja lub współpraca przy realizacji projektów badawczych
  • znajomość języków programowania Python lub, R

Zakres obowiązków

  • prowadzenie badań naukowych
  • prowadzenie zajęć dydaktycznych

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • pisemne zgłoszenie do konkursu (podanie)
  • list motywacyjny
  • życiorys (syntetyczny, do 5 stron)
  • kopie dyplomu/ów wymaganych na danym stanowisku
  • wykaz dotychczasowych publikacji naukowych
  • kopie innych dokumentów potwierdzających osiągnięcia naukowe, kwalifikacje zawodowe i kompetencje dodatkowe
  • kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie (obowiązujący formularz w załączeniu)
  • oświadczenie kandydata, że Politechnika Lubelska będzie jego podstawowym miejscem pracy (obowiązujący formularz w załączeniu)
  • klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydata w celu realizacji procesu rekrutacji (obowiązujący formularz w załączeniu)

Załączniki

Weź udział w rekrutacji

  • Komplet dokumentów należy przesłać pocztą na adres: Sekretariat Wydziału Zarządzania Politechniki Lubelskiej, ul. Nadbystrzycka 38, pokój 26, 20-618 Lublin, z dopiskiem: „Konkurs otwarty na stanowisko adiunkta w Katedrze Metod Ilościowych w Zarządzaniu” LUB na mail: wz.sekretariat@pollub.pl