Adiunkt stanowisko dydaktyczne

  • Miejsce: Wrocław
  • Forma zatrudnienia: część etatu, umowa o pracę, pełny etat, praca dodatkowa lub tymczasowa, umowa zlecenie, samozatrudnienie (B2B)
  • Dziedzina nauk społecznych
  • psychologia

Opis stanowiska

Uczelnia Biznesu i Nauk Stosowanych VARSOVIA, wcześniej Collegium Humanum, dynamicznie się rozwija, podnosząc jakość kształcenia i efektywność organizacyjną. Nowa nazwa i rebranding to część modernizacji, dzięki której uczelnia staje się lepszym miejscem do nauki i pracy. Prowadzimy działalność dydaktyczną w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Rzeszowie, Szczecinie i Lublinie, koncentrując się na psychologii, zarządzaniu oraz finansach i rachunkowości, zapewniając studentom coraz lepsze warunki do zdobywania wiedzy i umiejętności.

Misją Instytutu Psychologii we Wrocławiu jest przekazywanie wiedzy z zakresu psychologii opartej na badaniach naukowych i umożliwienie jej zastosowania, a więc przygotowanie studentów do odpowiedzialnego wykonywania zawodu psychologa zgodnie z etyką zawodową. Dzięki determinacji i wspólnej pracy tworzymy nowoczesną instytucję kształcącą na kierunku praktycznym.

Nasze wymagania

  • posiadanie tytułu zawodowego magistra psychologii
  • posiadanie stopnia naukowego doktora, preferowana dziedzina nauk społecznych w dyscyplinie psychologia
  • dorobek publikacyjny lub zawodowe doświadczenie praktyczne w obszarze psychologii, szczególnie w psychologii klinicznej, psychoterapii, diagnozie psychologicznej i psychopatologii lub innych obszarach psychologii akademickiej

Mile widziane

  • motywacja i predyspozycje do pracy dydaktycznej
  • gotowość do działalności dydaktycznej w tygodniu lub w weekendy
  • gotowość do prowadzenia seminariów magisterskich

Zakres obowiązków

  • prowadzenie zajęć dydaktycznych z obszaru psychologii akademickiej z uwzględnieniem praktycznego jej zastosowania

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • Curriculum Vitae w formie elektronicznej zawierające informacje o publikacjach, doświadczeniu dydaktycznym i zawodowym
  • Skany dokumentów potwierdzających najistotniejsze wykształcenie, posiadane stopnie lub tytuł naukowy oraz zawodowy
  • Wyrażenie klauzuli zgody: Zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. U. UE L 119/1 z dnia 4 maja 2016r.) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych innych niż wskazane w art. 221 Kodeksu Pracy (imię, imiona i nazwisko; imiona rodziców; data urodzenia; miejsce zamieszkania; adres do korespondencji; wykształcenie; przebieg dotychczasowego zatrudnienia), zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej rekrutacji.