Adiunkt stanowisko badawczo-dydaktyczne

Wydział Medycyny Weterynaryjnej i Nauk o Zwierzętach
Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
  • Miejsce: Poznań
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk rolniczych
  • zootechnika i rybactwo

Opis stanowiska

Stopień doktora nauk rolniczych w zakresie zootechniki lub w dyscyplinie zootechnika
i rybactwo; wartościowe osiągnięcia naukowe – udokumentowane publikacjami
w czasopismach naukowych i popularno-naukowych; predyspozycje i doświadczenie dydaktyczne w zakresie kształcenia w obszarze zootechniki i rybactwa ze szczególnym uwzględnieniem akwakultury, dobra znajomość języka angielskiego.

Nasze wymagania

  • Posiadanie stopnia doktora nauk rolniczych w zakresie zootechniki lub w dyscyplinie zootechnika i rybactwo
  • Wykazanie się dorobkiem naukowym, dydaktycznym i organizacyjnym w zakresie: zootechniki i rybactwa, w szczególności akwakultury.
  • Posiadanie predyspozycji do pracy dydaktyczno-wychowawczej i naukowo-badawczej na stanowisku nauczyciela akademickiego.
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Zakres obowiązków

  • prowadzenie zajęć dydaktycznych
  • prowadzenie badań naukowych

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • Podanie o zatrudnienie adresowane do Rektora.
  • Kwestionariusz osobowy.
  • Odpis dokumentu ukończenia studiów wyższych oraz potwierdzający uzyskanie stopnia doktora nauk rolniczych w zakresie zootechniki lub w dyscyplinie zootechnika i rybactwo.
  • Autoreferat – opis osiągnięć dydaktycznych, naukowych i organizacyjnych.
  • Wykaz publikacji naukowo-badawczych i dydaktycznych
  • Oświadczenie o akceptacji warunków konkursu obowiązujących w Uniwersytecie
  • Oświadczenie, iż zatrudnienie w Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu będzie podstawowym miejscem pracy.
  • CV z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych

Załączniki

Weź udział w rekrutacji

  • Dziekanat Wydziału Medycyny Weterynaryjnej i Nauk o Zwierzętach Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, ul. Wojska Polskiego 28, 60-637 Poznań