Adiunkt stanowisko badawczo-dydaktyczne

  • Miejsce: Gdańsk
  • Forma zatrudnienia: część etatu, umowa o pracę
  • Dziedzina nauk inżynieryjno-technicznych
  • informatyka techniczna i telekomunikacja

Opis stanowiska

Katedra Systemów Multimedialnych Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki poszukuje pracownika na stanowisko Adiunkt w wymiarze 0,75 etatu. Do zadań pracownika należeć będzie prowadzenie zajęć dydaktycznych i prac badawczych w języku polskim i angielskim.

Nasze wymagania

  • stopień naukowy doktora w dyscyplinie informatyka lub informatyka techniczna i telekomunikacja • przynajmniej 3 publikacje naukowe z dziedziny informatyki technicznej za przynajmniej 100 pkt każda (zgodnie z aktualnym wykazem MNISW czasopism naukowych i recenzowanych materiałów z konferencji międzynarodowych) z ostatnich 2 lat (wliczając cały rok 2022) • przynajmniej 5-letnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych na poziomie akademickim • doświadczenie w kierowaniu projektami naukowymi (kierownik projektu / główny badacz) • znajomość j. polskiego i j. angielskiego w stopniu umożliwiającym prowadzenie zajęć dla studentów

Mile widziane

  • znajomość jęz. angielskiego przynajmniej na poziomie C1 • znajomość języków programowania (Python i C++)

Zakres obowiązków

  • prowadzenie prac badawczych z zakresu informatyki i sztucznej inteligencji, wizji komputerowej, przetwarzania sygnałów • publikowanie wyników naukowych w czasopismach i doniesieniach konferencyjnych • praca dydaktyczna z zakresu informatyki

Oferujemy

  • pracę w jednej z wiodących uczelni technicznych w Polsce • akademicką kulturę organizacyjną opartą na zasadach szacunku • stabilne warunki zatrudnienia • dodatkowe wynagrodzenie roczne • możliwość wypoczynku w Ośrodku Wczasowym Politechniki Gdańskiej położonym w malowniczym otoczeniu kaszubskich jezior i lasów • wyjazdy zagraniczne w ramach programu Erasmus+ • szkolenia wewnętrzne • dostęp do uczelnianej biblioteki • możliwość przystąpienia do: grupowego pracowniczego ubezpieczenia na życie, prywatnej opieki medycznej, programu sportowo-rekreacyjnego Benefit (karta MultiSport) • zajęcia sportowe prowadzone w obiektach Politechniki Gdańskiej • na terenie kampusu: przedszkole, stanowiska do przewijania i punkty karmienia dzieci, punkty gastronomiczne, strefy relaksu oraz bezpłatne miejsca parkingowe • dofinansowanie do wypoczynku • preferencyjne pożyczki • pracę w dobrze skomunikowanym miejscu • i wiele więcej... Pełną listę korzyści znajdziesz na stronie: https://chr.pg.edu.pl/dolacz-donas

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • CV • dokumenty potwierdzające wykształcenie (dyplomy) • chronologiczny wykaz publikacji