Adiunkt stanowisko badawczo-dydaktyczne

Wydział Nauk Ekonomicznych
Politechnika Koszalińska
  • Miejsce: Koszalin
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk społecznych
  • nauki o zarządzaniu i jakości

Opis stanowiska

Adiunkt na stanowisku badawczo-dydaktycznym w Katedrze Zarządzania i Marketingu

Nasze wymagania

  • 1. co najmniej stopień naukowy doktora w dyscyplinie Nauk o zarządzaniu i jakości
  • 2. dorobek badawczy z dyscypliny Nauk o zarządzaniu i jakości, udokumentowany publikacjami naukowymi w okresie ostatnich pięciu lat
  • 3. znajomość co najmniej jednego z języków obcych nowożytnych (preferowany język angielski lub niemiecki)
  • 4. doświadczenie dydaktyczne w prowadzeniu zajęć na uczelni wyższej z problematyki: zarządzanie, marketing
  • 5. doświadczenie w realizacji projektów badawczych
  • 6. zainteresowania naukowe i plany rozwoju naukowego zgodne z profilem Katedry
  • 7. gotowość do przyjęcia funkcji związanych z potrzebami Katedry (np. opiekun koła naukowego, kierownik praktyk, koordynator PRK, opiekun roku i in.),
  • 8. gotowość do zaangażowania w prace organizacyjne Katedry (aktywny udział w budowaniu jakości kształcenia i doskonalenia programów nauczania, promocja kierunków, współpraca naukowa i organizacyjna ze studentami i in.)

Zakres obowiązków

  • 1. realizacja zadań związanych z: kształceniem studentów
  • 2. rozwój naukowy
  • 3. działalność naukowo-badawcza
  • 4. działalność organizacyjna na rzecz Katedry/Wydziału/Uczelni

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • 1. Podanie do Rektora Politechniki Koszalińskiej o zatrudnienie na stanowisku adiunkta
  • 2. Kwestionariusz osobowy
  • 3. Życiorys
  • 4. Odpis dyplomu
  • 5. Inne dokumenty potwierdzające posiadanie dodatkowych kwalifikacji
  • 6. Opis dorobku dydaktycznego i naukowego, w tym wykaz publikacji
  • 7. Oświadczenie o uznaniu Politechniki Koszalińskiej jako podstawowego miejsca pracy w rozumieniu ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce
  • 8. Oświadczenia o reprezentowaniu dyscypliny naukowej Nauki o zarządzaniu i jakości
  • 9. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji

Załączniki

Weź udział w rekrutacji

  • Politechnika Koszalińska, Wydział Nauk Ekonomicznych,
    75–343 Koszalin, ul. Kwiatkowskiego 6E (z dopiskiem KONKURS)
    lub
    skany dokumentów drogą elektroniczną na adres wne@tu.koszalin.pl