Adiunkt stanowisko dydaktyczne

Wydział Filologiczny
Uniwersytet Jagielloński
  • Miejsce: Kraków
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk humanistycznych
  • literaturoznawstwo

Opis stanowiska

Literaturoznawstwo chorwackie i serbskie

Nasze wymagania

  • posiada stopnień doktora
  • posiada doświadczenie w pracy dydaktycznej przez okres co najmniej pięciu lat

Mile widziane

  • wiedza humanistyczna w zakresie literaturoznawstwa-filologia słowiańska, specjalność filologia chorwacka;
  • biegła znajomość języka chorwackiego i polskiego umożlwiająca prowadzenie zajęć literaturoznawczych, lektoratów i ćwiczeń przekładowych na studiach I i II st.
  • doświadczenie dydaktyczne w prowadzeniu zajęć uniwersyteckich (lektoratu, zajęcia o tematyce literaturoznawczej), włączając wysokie oceny w ankietach studenckich.

Zakres obowiązków

  • wg Regulaminu Pracy UJ - Załącznik nr 1 do Regulaminu pracy Uniwersytetu Jagiellońskiego – Wzory zakresu zadań i obowiązków nauczyciela akademickiego

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • CV
  • kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie,
  • kopia dyplomu doktorskiego lub doktora habilitowanego - jeżeli Kandydat /Kandydatka posiada,
  • informacja o dorobku naukowym, dydaktycznym i organizacyjnym Kandydata /Kandydatki,
  • oświadczenie stwierdzające, że UJ będzie podstawowym miejscem pracy w przypadku wygrania konkursu,
  • oświadczenie w trybie art. 113 ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce,
  • oświadczenie o znajomości i akceptacji zasad dotyczących zarządzania własnością intelektualną oraz zasad komercjalizacji UJ