Adiunkt stanowisko badawczo-dydaktyczne

Wydział Mechaniczny
Politechnika Opolska
  • Miejsce: Opole
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk inżynieryjno-technicznych
  • inżynieria mechaniczna

Nasze wymagania

  • 1) co najmniej stopień naukowy doktora w dziedzinie nauk inżynieryjno-technicznych w dyscyplinie inżynieria mechaniczna lub inżynieria materiałowa;
  • 2) doświadczenie w pracy dydaktycznej na wyższej uczelni technicznej;
  • 3) biegła znajomość języka polskiego w mowie i piśmie (język ojczysty);
  • 4) znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym;
  • 5) odpowiednia wiedza do nauczania oraz umiejętności do prowadzenia zajęć dydaktycznych w obszarze materiałoznawstwa i technik badania materiałów;
  • 6) odpowiednia wiedza do prowadzenia prac badawczych w zakresie dyscypliny inżynieria mechaniczna ze szczególnym uwzględnieniem diagnostyki struktury i właściwości współczesnych materiałów konstrukcyjnych przy wykorzystaniu technik obrazowania w skali makro, mikro i nano. Kandydat/ka powinien/powinna wykazywać zainteresowania i doświadczenie w zakresie wymienionych wyżej zagadnień. Musi posiadać zdolności formułowania tez naukowych, opisywania uzyskanych wyników oraz przygotowywania artykułów naukowych i wygłaszania referatów w języku polskim i angielskim.

Zakres obowiązków

  • zakres obowiązków określony został w załączniku Informacja o konkursie

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • Dokumenty wymagane do rekrutacji określone zostały w załączniku oraz na stronie internetowej Politechniki Opolskiej https://bip.po.opole.pl/index.php/organizacja/oferty-pracy (konkurs KNA16)

Załączniki

Weź udział w rekrutacji

  • Zgłoszenia do konkursu należy składać na adres:
    Sekretariat Dziekana Wydziału Mechanicznego (pok. A107)
    ul. Mikołajczyka 5, 45-271 Opole lub, w przypadku dokumentów składanych w formie elektronicznej, na adres e-mail: wmech@po.edu.pl.