Adiunkt stanowisko dydaktyczne

uczelnia@ahe.lodz.pl
Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Łodzi
  • Miejsce: Łódź
  • Forma zatrudnienia: część etatu, umowa o pracę, pełny etat, praca dodatkowa lub tymczasowa, umowa zlecenie
  • Dziedzina nauk społecznych
  • psychologia

Opis stanowiska

Poszukujemy Adiunkta/Wykładowcy do prowadzenia zajęć w ramach których będzie Pani/Pan prowadziła/prowadził:

– Seminarium magisterskie (warunek konieczny – stopień doktora w dziedzinie nauk społecznych w dyscyplinie psychologia)
– Treningi i warsztaty
– Wprowadzenie do treningu interpersonalnego
– Doradztwo zawodowe dla osób z niepełnosprawnościami
– Podstawy biznes coachingu
– Metody i techniki doradztwa zawodowego i aktywizacji zawodowej
– Szkolne doradztwo zawodowe

Nasze wymagania

  • Wysoki poziom wiedzy merytorycznej z wykładanych przedmiotów poparty doświadczeniem praktycznym i dydaktycznym
  • Swoboda w przekazywaniu wiedzy w sposób angażujący i zrozumiały dla studentów w różnym wieku i na różnym etapie rozwoju zawodowego
  • Łatwość wykorzystywania nowoczesnych narzędzi wspierających edukację (urządzenia, programy, aplikacje)
  • Potrzeba systematycznego aktualizowania i rozwijania swojej wiedzy
  • Wysoki poziom kultury osobistej i etyki zawodowej

Mile widziane

  • Tytułu doktora nauk humanistycznych lub społecznych będzie dodatkowym atutem

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie Seminarium magisterskiego (warunek konieczny - stopień doktora w dziedzinie nauk społecznych w dyscyplinie psychologia)

Oferujemy

  • Umowę cywilno-prawną lub umowę o pracę w zależności od liczby godzin dydaktycznych przyjętych do realizacji
  • Comiesięczne spotkania kadry dydaktycznej w celu bieżącego zaopiekowania wszystkich tematów, które tego wymagają oraz dzielenia się dobrymi praktykami
  • Realny wpływ na grafik
  • Możliwość wdrażania innowacyjnych metod kształcenia
  • Możliwość udziału w projektach międzynarodowych - Program Erasmus+
  • Gwarantujemy dostęp do niezbędnych narzędzi takich jak: narzędzia psychometryczne, nowoczesne rozwiązania technologiczne, aplikacje gamifikujące edukację

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • CV
  • Dyplom uzyskania tytułu

Weź udział w rekrutacji