ADIUNKT/Ka (zastępstwo) stanowisko dydaktyczne

Katedra Grafiki Artystycznej na Wydziale Grafiki
Akademia Sztuki w Szczecinie
  • Miejsce: Szczecin
  • Forma zatrudnienia: umowa na czas zastępstwa.
  • Dziedzina sztuki
  • sztuki plastyczne i konserwacja dzieł sztuki

Nasze wymagania

  • posiadanie kwalifikacji na poziomie doktora w dziedzinie sztuk plastycznych,
  • doświadczenie dydaktyczne
  • posiadanie minimum 2-letniego doświadczenia dydaktycznego związanego z wykorzystaniem technik litograficznych,
  • udokumentowany dorobek związany z grafiką artystyczną, ze szczególnym uwzględnieniem technik litograficznych

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie zajęć dydaktycznych zgodnie z indywidualnym przydziałem
  • obowiązki poza dydaktyczne przydzielone przez Dziekana Wydziału oraz Kierownika Katedry,
  • Prowadzenie konsultacji dla studentów.

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • zgłoszenie udziału w konkursie
  • życiorys zawodowy i kwestionariusz osobowy
  • odpis dyplomu doktora
  • opis osiągnięć artystycznych popartych dokumentacją
  • oświadczenie, że Akademia Sztuki w Szczecinie będzie podstawowym miejscem pracy
  • oświadczenie w trybie art. 113 ustawy Prawo o szkolnictwie wyższymi nauce
  • wszelkie dodatkowe informacje (w formie dokumentów lub publikacji, które mogą mieć znaczenie w ocenie dodatkowych umiejętności związanych z rozstrzygnięciem konkursu)