Asystent stanowisko dydaktyczne

Wydział Zarządzania i Modelowania Komputerowego
Politechnika Świętokrzyska
  • Miejsce: Kielce
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk ścisłych i przyrodniczych
  • matematyka

Nasze wymagania

  • Do konkursu może przystąpić osoba, która: - posiada ukończone studia stopnia pierwszego i drugiego na kierunku matematyka, - posiada ukończone studia wyższe magisterskie z matematyki z wynikiem co najmniej dobrym, - posiada zamiłowanie do pracy naukowej i dydaktycznej w obszarze matematyki i matematyki stosowanej, wykazuje się samodyscypliną, kreatywnością i samodzielnością w pracy, umiejętnością współpracy w grupie oraz samokształcenia, - wykazuje się znajomością języka angielskiego na poziomie komunikatywnym umożliwiającym studiowanie literatury oraz redagowanie artykułów naukowych, - wykazuje się biegłą znajomością języka polskiego.

Zakres obowiązków

  • Kandydat powinien być przygotowany do prowadzenia ćwiczeń audytoryjnych i laboratoryjnych w języku polskim z przedmiotów: analiza matematyczna, algebra, równania różniczkowe, logika, metody numeryczne. Powinien umieć korzystać z oprogramowania biurowego (w tym z arkuszy kalkulacyjnych) oraz posiadać podstawowe umiejętności programowania komputerów.

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • podanie o zatrudnienie skierowane do JM Rektora Politechniki Świętokrzyskiej
  • kwestionariusz osobowy
  • życiorys z uwzględnieniem ewentualnego dorobku dydaktycznego i naukowego oraz innych osiągnięć związanych z pracą na uczelni
  • odpis dyplomu ukończenia matematycznych studiów magisterskich
  • oświadczenie kandydata, że Politechnika Świętokrzyska będzie Jego podstawowym miejscem pracy w rozumieniu Prawo o szkolnictwie wyższym