Asystent stanowisko badawczo-dydaktyczne

  • Miejsce: Gdynia
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk społecznych
  • nauki o zarządzaniu i jakości

Opis stanowiska

Zatrudnienie na stanowisku asystenta w grupie badawczo dydaktycznej w Katedrze Marketingu i Metod Ilościowych na Wydziale Zarządzania i Nauk o Jakości Uniwersytetu Morskiego w Gdyni w pełnym wymiarze etatu. Uniwersytet Morski w Gdyni będzie stanowić podstawowe miejsce pracy.

Nasze wymagania

  • dyplom magistra lub doktora uzyskany w dyscyplinie nauki o zarządzaniu i jakości, ekonomia i finanse lub w ramach innej dyscypliny wraz z potwierdzeniem ewentualnego dorobku związanego z zastosowaniem metod ilościowych w tym statystyki i/lub ekonometrii
  • wiedza i umiejętności związane z prowadzeniem dydaktyki w takich zakresach, jak: statystyka opisowa i matematyczna, modelowanie ekonometryczne, badania operacyjne
  • prowadzenie badań naukowych w obszarach: zarządzanie i nauki o jakości, ekonomia i finanse, chętnie z wykorzystaniem metod ilościowych i ich zastosowaniem
  • predyspozycje do pracy naukowej i dydaktycznej

Mile widziane

  • wykaz osiągnięć naukowych, dydaktycznych

Zakres obowiązków

  • prowadzenie zajęć dydaktycznych
  • udział w badaniach naukowych

Oferujemy

  • pakiet medyczny dla pracowników UMG
  • kartę Multisport

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • podanie o zatrudnienie skierowane do rektora UMG
  • CV
  • kserokopia posiadanych dyplomów
  • kwestionariusz osobowy
  • oświadczenia z wykazem doświadczenia dydaktycznego lub praktycznego
  • w przypadku obcokrajowców certyfikat potwierdzający znajomość języka polskiego na poziomie ci najmniej B1