Asystent stanowisko badawczo-dydaktyczne

Inżynierii i Technologii Chemicznej
Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki
  • Miejsce: Kraków
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Wynagrodzenie: 4000 - 4200 zł brutto
  • Dziedzina nauk inżynieryjno-technicznych
  • inżynieria chemiczna

Opis stanowiska

Badania naukowe w zakresie głównej dyscypliny reprezentowanej na Wydziale Inżynierii i Technologii Chemicznej, tj. Inżynieria Chemiczna.
Prowadzenie zajęć dydaktycznych w zakresie przedmiotów podstawowych i kierunkowych dla kierunków kształcenia: Technologia Chemiczna, Inżynieria Chemiczna i Procesowa, Biotechnologia.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie dyscyplin naukowych: Inżynieria Chemiczna, Technologia Chemiczna lub Biotechnologia (magister inżynier)
  • Udokumentowana znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B1
  • Potwierdzona znajomość języka polskiego w przypadku gdy nie jest to ojczysty język kandydata
  • Uprawnienia pedagogiczne lub gotowość do ich uzupełnienia w pierwszym roku zatrudnienia

Mile widziane

  • Znajomość oprogramowania: Word, Excel, Power Point, AutoCad, Labsolution, Chemsketch, Mendeley
  • Znajomość technik analitycznych: chromatografii, spektroskopii optycznej w zakresie UV-VIS, IR
  • Udział w konferencjach lub seminariach naukowych, w tym międzynarodowyc

Zakres obowiązków

  • Badania naukowe w zakresie głównej dyscypliny reprezentowanej na Wydziale Inżynierii i Technologii Chemicznej, tj. Inżynieria Chemiczna
  • Prowadzenie zajęć dydaktycznych w zakresie przedmiotów podstawowych i kierunkowych dla kierunków kształcenia: Technologia Chemiczna, Inżynieria Chemiczna i Procesowa, Biotechnologia

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • podanie do JM Rektora Politechniki Krakowskiej o zatrudnienie na stanowisku asystenta badawczo-dydaktycznego
  • szczegółowe CV (z uwzględnieniem przebiegu dotychczasowego zatrudnienia)
  • odpis dyplomu
  • potwierdzenie odbycia szkolenia pedagogicznego lub deklaracja uzupełnienia w pierwszym roku zatrudnienia
  • potwierdzenia znajomości języka obcego
  • ankieta personalna