Asystent stanowisko badawczo-dydaktyczne

Wydział Informatyki Politechniki Białostockiej
Politechnika Białostocka
  • Miejsce: Białystok
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk inżynieryjno-technicznych
  • informatyka techniczna i telekomunikacja

Opis stanowiska

Konkurs na stanowisko asystenta w Katedrze Mediów Cyfrowych i Grafiki Komputerowej Wydziału Informatyki Politechniki Białostockiej.

Nasze wymagania

  • Tytuł zawodowy magistra, magistra inżyniera lub równorzędny.
  • Znajomość języka polskiego w stopniu umożliwiającym przygotowanie i prowadzenie zajęć dydaktycznych.
  • Dokument potwierdzający znajomość języka obcego na poziomie co najmniej B2.
  • Gotowość do pracy naukowej z zakresu biometrii.
  • Umiejętność programowania.
  • Opinia samodzielnego pracownka naukowego o kandydacie.

Zakres obowiązków

  • Praca dydaktyczna.
  • Praca naukowa.

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • Podanie.
  • List motywacyjny.
  • Kwestionariusz osobowy.
  • Dokument potwierdzający uzyskanie tytułu zawodowego magista/magistra inżyniera lub równorzędnego.
  • Oświadczenie o spełnieniu wymagań ustawowych.