Asystent stanowisko badawczo-dydaktyczne

Katedra Automatyki i Metrologii, Wydział Elektrotechniki i Informatyki
Politechnika Lubelska
  • Miejsce: Lublin
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk inżynieryjno-technicznych
  • automatyka, elektronika, elektrotechnika i technologie kosmiczne

Opis stanowiska

Do konkursu mogą przystąpić osoby spełniające warunki określone w przepisach ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce” z dnia 20 lipca 2018 r. (Dz. U. z 2023 r. poz. 742) i Statucie Politechniki Lubelskiej.

Nasze wymagania

  • tytuł zawodowy magistra inżyniera uzyskany na kierunku Elektrotechnika lub Mechatronika
  • ukończenie studiów z oceną bardzo dobry
  • znajomość systemów pomiarowych lub układów sterowania udokumentowana pracą dyplomową lub publikacjami
  • znajomość języka polskiego na poziomie umożliwiającym prowadzenie zajęć dydaktycznych
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikowanie się oraz przygotowanie tekstów technicznych z zakresu automatyki i metrologii

Zakres obowiązków

  • prowadzenie zajęć dydaktycznych
  • prowadzenie badań naukowych

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • pisemne zgłoszenie do konkursu (podanie)
  • list motywacyjny
  • życiorys
  • odpisy dyplomu/ów ukończenia studiów
  • kopie innych dokumentów potwierdzających osiągnięcia naukowe, kwalifikacje zawodowe i kompetencje dodatkowe
  • kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie (formularz w załączeniu)
  • oświadczenie kandydata, że Politechnika Lubelska będzie podstawowym miejscem pracy (formularz w załączeniu)
  • klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydata w celu realizacji procesu rekrutacji (formularz w załączeniu)