Asystent stanowisko badawczo-dydaktyczne

Wydział Nauk Medycznych w Katowicach
Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
  • Miejsce: Katowice
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk medycznych i nauk o zdrowiu
  • nauki medyczne

Opis stanowiska

Do konkursu może przystąpić osoba, która spełnia wymagania art. 113 ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (t. j. Dz. U. z 2023 r., poz. 742 z późn. zm.).
I. Wymagania kwalifikacyjne:
– tytuł zawodowy magistra: na kierunku biologii, biotechnologii, neurobiologii,
– udokumentowana aktywność naukowa podczas studiów,
– motywacja do podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz rozwoju naukowego,
– dorobek naukowy – publikacje z punktacją IF lub o łącznej punktacji ministerialnej > 100,
– znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
– doświadczenie w prowadzeniu zajęć z genetyki dla kierunku lekarskiego, zarówno w języku polskim , jak i angielskim,
– w przypadku cudzoziemców wymagana jest znajomość języka polskiego w mowie i piśmie.

Nasze wymagania

  • kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie,
  • pisemna deklaracja wyrażająca chęć przystąpienia do konkursu, adresowana do Rektora,
  • podpisane CV z opisem kwalifikacji zawodowych oraz przebiegiem dotychczasowego zatrudnienia (jeżeli dotyczy), wraz z klauzulą dotyczącą wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych,
  • w przypadku cudzoziemców wymagana jest znajomość języka polskiego w mowie i piśmie
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • inne dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje (wykaz publikacji z podaną punktacją w skali IF, punktacją ministerialną, posiadane certyfikaty itp.).

Zakres obowiązków

  • do konkursu może przystąpić osoba, która spełnia wymagania art. 113 ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (t. j. Dz. U. z 2023 r., poz. 742 z późn. zm.).
  • zakres obowiązków na stanowisku asystenta badawczo-dydaktycznego

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • pisemna deklaracja wyrażająca chęć przystąpienia do konkursu, adresowana do Rektora
  • podpisane CV z opisem kwalifikacji zawodowych oraz przebiegiem dotychczasowego zatrudnienia (jeżeli dotyczy), wraz z klauzulą dotyczącą wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych
  • kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie
  • oświadczenie dotyczące zgody na przetwarzanie danych osobowych,
  • oświadczenie stwierdzające, że w przypadku wygrania konkursu Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach będzie podstawowym miejscem pracy w rozumieniu ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce
  • 5. inne dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje (wykaz publikacji z podaną punktacją w skali IF, punktacją ministerialną, posiadane certyfikaty itp.)