Asystent stanowisko badawczo-dydaktyczne

  • Miejsce: Warszawa
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk rolniczych
  • nauki leśne

Nasze wymagania

  • tytuł zawodowy magistra, magistra inżyniera leśnictwa albo równorzędny
  • zainteresowania naukowe i dydaktyczne oraz zdolność do ich rozwijania
  • minimum 5 letnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych z zakresu ekonomiki leśnictwa i technologii informacyjnej
  • biegła znajomość języka polskiego
  • doświadczenie w prowadzeniu zajęć w języku angielskim
  • co najmniej dobra znajomość języka angielskiego, w stopniu umożliwiającym samodzielne pisanie publikacji naukowych w tym języku, realizowanie zajęć dydaktycznych, aplikację o zewnętrzne granty naukowe oraz wygłaszanie doniesień na konferencjach naukowych
  • doświadczenie w samodzielnym kierowaniu zespołami ludzkimi – co najmniej 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym
  • wykształcenie dodatkowe (podyplomowe) w zakresie administrowania funduszami unijnymi,
  • doświadczenie w przygotowywaniu wniosków o dofinansowanie, monitorowaniu i rozliczaniu projektów finansowanych przez UE (w tym projektów środowiskowych)
  • doświadczenie w ocenie formalnej i merytorycznej wniosków o dofinansowanie ze środków UE oraz prowadzenia szkoleń z zakresu wdrażania projektów
  • doświadczenie w przygotowywaniu dokumentacji niezbędnej do realizacji procesu zamówień publicznych
  • bardzo dobra znajomość pakietu Ms Office oraz znajomość oprogramowania bazodanowego (w tym znajomość języka SQL)
  • kandydat(-ka) powinien(-na) wykazywać pozytywne cechy osobowości, przede wszystkim kreatywność, odpowiedzialność, sumienność i pracowitość, komunikatywność, gotowość do pogłębiania wiedzy, umiejętność pracy zespołowej, kompromisowość, orientację na zadania oraz zdolności analityczne.

Mile widziane

  • prawo jazdy kategorii B
  • znajomość przepisów prawa w zakresie finansowania przedsięwzięć ze środków UE
  • znajomość problematyki związanej z programami pomocowymi UE i zarządzaniem funduszami unijnymi w Polsce

Zakres obowiązków

  • prowadzenie badań naukowych
  • aktywne pozyskiwanie funduszy na badania naukowe
  • prowadzenie zajęć dydaktycznych z przedmiotów obejmujących przede wszystkim zagadnienia związane z ekonomiką leśnictwa, zarządzaniem gospodarstwem leśnym, zarządzaniem zasobami ludzkimi i technologią informacyjną zarówno w języku polskim jak i angielskim na kierunkach studiów realizowanych w SGGW

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w jednej z największych uczelni w kraju
  • Dodatkowe wynagrodzenie w postaci 13-tej pensji i jubileuszy
  • Zniżki na obiekty sportowe SGGW i dofinansowanie do pakietu sportowego
  • Zniżki na pobyt w ośrodkach szkoleniowo-wypoczynkowych SGGW
  • Dodatkową opiekę lekarską w placówce medycznej SGGW
  • Paczki na święta dla dzieci
  • Dofinansowanie do wydarzeń kulturalnych oraz letniego i zimowego wypoczynku dla pracownika i dzieci
  • Pracę w dogodnej lokalizacji w pobliżu metra Ursynów

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • Podanie o zatrudnienie na ww. stanowisko, kierowane do JM Rektora SGGW
  • Poświadczony odpis dyplomu ukończenia studiów magisterskich,
  • Kwestionariusz osobowy
  • Życiorys z uwzględnieniem pracy zawodowej oraz osiągnięć naukowych w tym wykaz publikacji,
  • Niezbędne dokumenty potwierdzające pozostałe wymagania,
  • Oświadczenie, potwierdzające spełnienie wymagań określonych w art. 113 ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. – Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz. U. z 2018 r., poz. 1668 ze zm.) wraz z oświadczeniem, że SGGW będzie podstawowym miejscem pracy w rozumieniu w/w ustawy w przypadku wygrania konkursu, które można uzyskać w Biurze Spraw Osobowych