Asystent stanowisko badawczo-dydaktyczne

Wydział Inzynierii Zarządzania
Politechnika Białostocka
  • Miejsce: Bialystok
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk społecznych
  • nauki o zarządzaniu i jakości

Opis stanowiska

KONKURS NA STANOWISKO ASYSTENTA
w grupie pracowników BADAWCZO-DYDAKTYCZNYCH
w dziedzinie nauk społecznych
w dyscyplinie nauki o zarządzaniu i jakości lub ekonomia i finanse

Numer sprawy: WIZ.110.4.2024

Do konkursu mogą przystąpić osoby, które spełniają warunki określone w art. 113 i 116 ustawy z dnia 20 lipca 2018 roku Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz. U. z 2021 r. poz. 478, z późn. zm.), dalej zwaną „Ustawą”, § 65 ust. 1 oraz § 66- 68 Statutu Politechniki Białostockiej.
Planowana data zakończenia konkursu: najpóźniej do 30 czerwca 2024 roku.
Dokumenty należy składać w terminie do 17 maja 2024 roku w Sekretariacie Wydziału Inżynierii Zarządzania,
ul. O.S. Tarasiuka 2, 16-001 Kleosin; pok. 100 (budynek Dziekanat).
Uczelnia zastrzega sobie prawo nierozstrzygnięcia konkursu bez podania przyczyny. Wynik konkursu nie jest równoznaczny z zatrudnieniem kandydata. Ostateczną decyzję o zatrudnieniu podejmuje Rektor Politechniki Białostockiej.

Nasze wymagania

  • 1) podanie skierowane do Rektora Politechniki Białostockiej o zatrudnienie na stanowisku asystenta w grupie pracowników dydaktycznych
  • 2) kwestionariusz osobowy wraz z informacją dotyczącą przetwarzania danych osobowych (wzór do pobrania na stronie internetowej www.bip.pb.edu.pl w zakładce Praca w Politechnice Białostockiej – Baza formularzy i dokumentów);
  • 3) dokument potwierdzający uzyskanie tytułu zawodowego magistra (dziedzina nauki społeczne; dyscyplina nauki o zarządzaniu i jakości lub ekonomia i finanse; subdyscyplina zarządzanie finansami i rachunkowość);
  • 4) autoreferat dotyczący dorobku naukowego, dydaktycznego i organizacyjnego* dodatkowym atutem będzie wykaz publikacji;
  • 5) oświadczenie o spełnieniu wymagań określonych w art. 113 i 116 Ustawy, § 65 ust. 1 oraz § 66- 68 Statutu Politechniki Białostockiej (wzór do pobrania na stronie internetowej www.bip.pb.edu.pl w zakładce Praca w Politechnice Białostockiej – Baza formularzy i dokumentów);
  • 6) dokument potwierdzający znajomość języka obcego na poziomie co najmniej B2; w przypadku cudzoziemców znajomość języka polskiego w stopniu umożliwiającym przygotowanie i prowadzenie zajęć dydaktycznych;
  • 7) udokumentowany dorobek praktyczny zdobyty poza uczelnią w zakresie zarządzania finansami lub rachunkowości;

Mile widziane

  • inne dokumenty, materiały lub informacje mogące mieć znaczenie w konkursie

Zakres obowiązków

  • prowadzenie zajęć dydaktycznych
  • działalność naukowo-badawcza

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • 1) podanie skierowane do Rektora Politechniki Białostockiej o zatrudnienie na stanowisku asystenta w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych
  • 8) (inne dokumenty, materiały lub informacje mogące mieć znaczenie w konkursie).

Załączniki

Weź udział w rekrutacji

  • Politechnika Białostocka
    Wydział Inżynierii Zarządzania
    ul. O.S. Tarasiuka 2
    16-001 Kleosin