Asystent stanowisko badawcze

Wydział Farmaceutyczny
Uniwersytet Medyczny w Lublinie
  • Miejsce: Lublin
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk medycznych i nauk o zdrowiu
  • nauki farmaceutyczne

Opis stanowiska

Asystent w grupie pracowników badawczych.

Nasze wymagania

  • Umiejętność planowania badań naukowych.
  • Umiejętność prowadzenia badań w zespole interdyscyplinarnym.

Zakres obowiązków

  • Znajomość technik mikrobiologicznych i molekularnych stosowanych w mikrobiologii.
  • Znajomość technik analitycznych.

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • Podanie do Dziekana.
  • Życiorys.
  • Kwestionariusz dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie.
  • Klauzula informacyjna i oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.
  • Poświadczona kserokopia prawa wykonywania zawodu, jeśli kandydat takie posiada.
  • Poświadczona kserokopia dyplomu ukończenia studiów wyższych.
  • Oświadczenie o braku bezpośredniej podległości służbowej w jednostce w której kandydat ubiega się o zatrudnienie.
  • Oświadczenie, że w przypadku wygrania konkursu Uniwersytet Medyczny będzie podstawowym miejscem pracy.
  • Oświadczenie o przynależności do danej dyscypliny.
  • Oświadczenie o niekaralności.
  • Karta ewaluacji w obszarze badawczym wraz z załącznikami potwierdzającymi osiągnięcia.
  • Zaświadczenie potwierdzające czynną znajomość języka angielskiego, wydane przez Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych UM w Lublinie (ul. K. Jaczewskiego 4, Collegium Anatomicum, tel. 81 448-62-20) a w przypadku cudzoziemców Certyfikat Znajomości Języka Polskiego, wydany przez Państwową Komisję Poświadczenia Znajomości Języka Polskiego Jako Obcego.