Asystent stanowisko dydaktyczne

Wydział Sztuki
Uniwersytet Radomski im. Kazimierza Pułaskiego
  • Miejsce: Radom
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina sztuki
  • sztuki plastyczne i konserwacja dzieł sztuki

Nasze wymagania

  • posiadanie tytułu zawodowego magistra w dziedzinie sztuki, dyscyplinie sztuki plastyczne i konserwacja dzieł sztuki
  • prowadzenie zajęć w języku polskim
  • znajomość języka obcego

Zakres obowiązków

  • zgodnie z art.115 ustawy PSWiN
  • zgodnie z Regulaminem pracy URad. par.17

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • podanie o zatrudnienie skierowane do Rektora Uniwersytetu Radomskiego
  • życiorys (CV)
  • kwestionariusz osobowy dla kandydata do pracy
  • skany dokumentów potwierdzających wykształcenie i posiadane kwalifikacje
  • wykaz osiągnięć naukowych, dydaktycznych
  • oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych
  • oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych
  • oświadczenie o niekaralności prawomocnym wyrokiem sądowym za przestępstwo umyślne lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • oświadczenie o niekaralności karą dyscyplinarną pozbawienia prawa do wykonywania zawodu nauczyciela akademickiego lub karą wydalenia z pracy z zakazem wykonywania pracy w uczelniach
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
  • oświadczenie, że w przypadku wygrania konkursu Uniwersytet Radomski będzie podstawowym miejscem pracy