Asystent stanowisko badawczo-dydaktyczne

Wydział Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki
Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie
  • Miejsce: Warszawa
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina sztuki
  • sztuki plastyczne i konserwacja dzieł sztuki

Nasze wymagania

  • dyplom, stopień magister, specjalność: konserwacja i restauracja rzeźby i elementów architektury
  • doświadczenie w dydaktycznej w kierunku wykształconej specjalności
  • dorobek zawodowy w wykształconym kierunku
  • doświadczenie we współpracy z innymi ośrodkami akademickimi

Zakres obowiązków

  • współpraca z prowadzącym Pracownię

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • zgłoszenie udziału w konkursie
  • życiorys
  • dokumenty poświadczające uzyskanie stopni/tytułów/wymaganej kwalifikacji
  • kwestionariusz osobowy z fotografią
  • udokumentowany dorobek artystyczny
  • potwierdzenie prac z instytucji lub dokumentacja przeprowadzonych prac konserwatorskich
  • oświadczenie o niekaralności
  • oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych