Asystent stanowisko dydaktyczne

  • Miejsce: Warszawa
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk humanistycznych
  • językoznawstwo

Opis stanowiska

Konkurs na stanowisko asystenta w grupie pracowników dydaktycznych w Katedrze Italianistyki Wydziału Neofilologii Uniwersytetu Warszawskiego

Nasze wymagania

  • tytuł co najmniej magistra filologii włoskiej
  • biegła znajomość języka włoskiego i polskiego
  • doświadczenie w nauczaniu języka włoskiego na poziomie akademickim
  • posiadanie udokumentowanych wysokich umiejętności dydaktycznych (poświadczonych ankietami studenckimi, opinią przełożonego lub koordynatora glottodydaktyki)
  • doświadczenie w organizacji dydaktyki i/lub podnoszeniu jakości kształcenia (ewent. potwierdzone dyplomami / certyfikatami kwalifikacje w zakresie metodyki nauczania języków obcych)

Zakres obowiązków

  • prowadzenie zajęć praktycznej nauki języka włoskiego
  • wykonywanie pracy organizacyjnej w zakresie wymaganym od nauczycieli akademickich
  • zaangażowanie na rzecz podwyższania standardów nauczania na uczelni, w tym: zdobywanie wiedzy w zakresie kształcenia (nauczania i organizacji nauczania)
  • współpraca z innymi wykładowcami z wykorzystaniem zdobytych umiejętności i wiedzy
  • inicjowanie aktywności, mających na celu rozwój metod podnoszących atrakcyjność i efektywność procesu dydaktycznego

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • Podanie o zatrudnienie
  • Informacja o przetwarzaniu danych osobowych (formularz dostępny na stronie Uniwersytetu Warszawskiego: https://bsp.adm.uw.edu.pl/bsp-druki-do-pobrania/)
  • Oświadczenie o zapoznaniu się i akceptacji zasad przeprowadzania konkursów na stanowisko nauczyciela akademickiego (formularz dostępny na stronie Wydziału Neofilologii: https://neofilologia.uw.edu.pl/konkursy-i-procedury-awansowe/formularze-2/)
  • Dyplom magistra
  • Życiorys
  • Kwestionariusz osobowy
  • Opinia nauczyciela akademickiego posiadającego tytuł lub stopień naukowy
  • Inne dokumenty mające znaczenie dla sprawy /z inicjatywy kandydata/