Asystent stanowisko badawcze

hr@swps.edu.pl
Uniwersytet SWPS
  • Miejsce: Wrocław
  • Forma zatrudnienia: część etatu, umowa o pracę
  • Wynagrodzenie: 1260-1770zł brutto + 1600zł brutto zł brutto
  • Dziedzina nauk społecznych
  • psychologia

Opis stanowiska

Nazwa projektu:

Multimodal Engagement and sustainable Lifestyle Interventions Optimizing breast cancer Risk reduction supported by Artificial intelligence; MELIORA

Konsorcjum MELIORA wraz z lokalnymi interesariuszami z krajów partnerskich będzie tworzyć i testować osiem spersonalizowanych interwencji dotyczących zmiany zachowań zdrowotnych. W interwencjach zostaną wykorzystane narzędzia utworzone za pomocą sztucznej inteligencji (AI), które będą dopasowane do potrzeb trzech rodzajów populacji docelowych: (1) zdrowych kobiet, które mają podwyższone ryzyko dla występowania raka piersi, (2) pacjentek z rakiem piersi, (3) osób które przeżyły raka piersi (w fazie remisji). W ramach projektu stworzymy kompendium dobrych praktyk dotyczących implementowania, skalowania interwencji i upowszechniania ich wykorzystywania w grupach ryzyka społeczno-kulturowego.

Nasze wymagania

  • Posiadanie tytułu zawodowego magistra w zakresie psychologii;
  • Minimum rok doświadczenia badawczego;
  • Udokumentowane (np. publikacjami/umowami cywilno-prawnymi) doświadczenie we współpracy badawczej w zespołach międzynarodowych;
  • Doświadczenie w przygotowywaniu metod interwencji promujących zdrowy styl życia;
  • Udokumentowane doświadczenie we współpracy w realizacji projektów badawczych finansowanych z krajowych lub międzynarodowych środków na naukę;
  • Zainteresowania naukowe w obszarze psychologii zdrowia;
  • Biegła znajomość języka angielskiego oraz polskiego;
  • Gotowość do pracy w weekendy.

Zakres obowiązków

  • współpraca w przygotowaniu systematycznego przeglądu badań w zadaniu 3.1
  • systematyczne przeszukiwanie baz danych za pomocą słów kluczowych w zadaniu 3.1
  • identyfikacja badań oryginalnych odpowiadających kryterium włączenia w badaniu w zadaniu 3.1
  • kodowanie danych w badaniach oryginalnych w zadaniu 3.1
  • opracowanie oceny tzw. risk of bias w zadaniu 3.1
  • przygotowanie oceny jakości włączonych badań w zadaniu 3.1
  • współpraca w przygotowaniu metodologii pozyskiwania danych do analizy sytuacyjnej (polityki, środowisko, opieka zdrowotna, krajowe rekomendacje) oraz opisu wyników analizy sytuacyjnej w zadaniu 3.2
  • współpraca w przygotowaniu warsztatów dla interesariuszy (zadanie 3.2.2. i 3.3)
  • współpraca w przygotowaniu materiałów dotyczących zwiększania świadomości i edukacji dot. prewencji

Oferujemy

  • Umowa o pracę w wymiarze 0,3 etatu na okres 8 miesięcy (do 31.12.2024);
  • Wynagrodzenie mieszczące się w przedziale:
  • 4200-5900 brutto (zasadnicze) dla całego etatu, czyli dla 0,3 etatu 1260-1770zł brutto oraz
  • 1600zł brutto (wynagrodzenie uzupełniające) dla pełnego etatu, czyli dla 0,3 etatu 480 zł brutto
  • Pracę w profesjonalnym i przyjaznym otoczeniu, wśród znakomitych międzynarodowych naukowców i opiniotwórczych ekspertów.

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • CV naukowe z odniesieniem do powyższych kryteriów (prosimy wskazać źródło finansowania, numer projektu i kierownika projektu);
  • Kopia pdf dyplomu magistra psychologii;
  • List polecający od badacza z którym kandydatka/kandydat współpracował w ramach projektu badawczego
  • Przynajmniej jedna publikacja w czasopiśmie międzynarodowym z 1 lub 2 kwartyla Journal Citation Reports