Asystent stanowisko badawczo-dydaktyczne

SGGW Instytut Inżynierii Środowiska
  • Miejsce: Warszawa
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk inżynieryjno-technicznych
  • inżynieria środowiska, górnictwo i energetyka

Opis stanowiska

Kandydat (-tka) ubiegający (-a) się o ww. stanowisko musi spełniać wymogi określone
w art. 113 ustawy z dn. 20 lipca 2018 r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz. U. 2018, poz. 1668. z póź. zmianami), w Statucie Uczelni (Dział VIII Pracownicy SGGW).

Nasze wymagania

  • tytuł zawodowy magistra inżyniera uzyskany na kierunku architektura krajobrazu, lub gospodarka przestrzenna
  • doświadczenie w zakresie zarządzania procesem planowania przestrzennego
  • zainteresowania naukowe w zakresie uwarunkowań formalno-prawnych i przyrodniczo-krajobrazowych planowania przestrzennego i kształtowania krajobrazu oraz zdolności do ich rozwijania
  • znajomość języka polskiego i angielskiego na poziomie umożliwiającym pisanie artykułów naukowych i prowadzenie zajęć dydaktycznych
  • posiada umiejętność posługiwania się oprogramowaniem: ArcGIS, QGIS, AutoCad, Sketch up, Adobe Photoshop LUMION

Mile widziane

  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w prowadzeniu zajęć w zakresie planowania przestrzennego i/lub gospodarki przestrzennej
  • umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność i dyscyplina pracy

Zakres obowiązków

  • powadzenie zajęć dydaktycznych
  • prowadzenie działalności naukowej

Oferujemy

  • bardzo dobre warunki pracy naukowej
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • podanie do JM Rektora o zatrudnienie na ww. stanowisko
  • życiorys zawodowy
  • poświadczony odpis dyplomu
  • wykaz artykułów opublikowanych lub przyjętych do druku
  • oświadczenie, że SGGW będzie podstawowym miejscem pracy w przypadku wygrania konkursu