Asystent stanowisko badawczo-dydaktyczne

Wydział Budownictwa Lądowego i Wodnego Politechniki Wroclawskiej
Politechnika Wrocławska
  • Miejsce: Wrocław
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Wynagrodzenie: 4600-5000 zł brutto
  • Dziedzina nauk inżynieryjno-technicznych
  • inżynieria lądowa, geodezja i transport

Opis stanowiska

Asystent badawczo-dydaktyczny w Katedrze Mechaniki Budowli i Inżynierii Miejskiej, nauczyciel akademicki i pracownik badawczy.

Nasze wymagania

  • Do konkursu może przystąpić osoba, która spełnia następujące wymogi: - określone w Ustawie z dnia 20 lipca 2018 r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz. U. z 2023 r., poz. 742 z późn. zm.) oraz w Statucie Politechniki Wrocławskiej, - tytuł zawodowy magistra inżyniera otrzymany po ukończeniu studiów w zakresie budownictwa, - predyspozycje do pracy naukowej i dydaktycznej, - znajomość języka angielskiego na poziomie B2, - podjęcie pracy na Politechnice Wrocławskiej jako podstawowym miejscu pracy w rozumieniu Ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce.

Mile widziane

  • - uprawnienia budowlane, - dorobek publikacyjny, - znajomość dowolnego języka programowania.

Zakres obowiązków

  • Do obowiązków asystenta należy m.in.: - prowadzenie badań naukowych i prac rozwojowych na poziomie akademickim, - kształcenie i wychowywanie studentów, - wykonywanie prac organizacyjnych związanych z funkcjonowaniem Katedry, - przestrzeganie zasad etyki – akademicki kodeks etyczny Politechniki Wrocławskiej

Oferujemy

  • • pracę na pełny etat, • stabilne zatrudnienie w prestiżowej Uczelni, • możliwość rozwoju zawodowego.

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • zgłoszenie przystąpienia do konkursu adresowane do Rektora - syntetyczny życiorys - kwestionariusz dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie - odpis dyplomu ukończenia studiów - autoreferat zawierający informacje o dorobku w zakresie działalności badawczej, doświadczeniu dydaktycznym i działalności organizacyjnej - oświadczenie o zapoznaniu się z informacją dotycząca przetwarzania danych osobowych - oświadczenie o spełnieniu wymogów określonych w art. 113 Ustawy z dnia 20 lipca 2018r. prawo o szkolnictwie wyższym i nauce - oświadczenie kandydata/kandydatki, że w przypadku wygrania konkursu Politechnika Wrocławska będzie podstawowym miejscem pracy* * W przypadku wygrania konkursu przez osobę, która jest zatrudniona w ramach stosunku pracy u innego pracodawcy prowadzącego działalność: badawczą, badawczo- dydaktyczną, badawczo-rozwojową, wdrożeniową (z wyłączeniem przypadków określonych w art. 125 ust. 3 Ustawy), a zatrudnienie to nie wygasa do dnia zatrudnienia w Politechnice Wrocławskiej jako podstawowym miejscu pracy, osoba ta, zgodnie z art. 125 ust. 1 Ustawy, z uwzględnieniem art. 125 ust. 2 Ustawy, obowiązana jest uzyskać zgodę Rektora na dodatkowe zatrudnienie w ramach stosunku pracy u innego pracodawcy po zatrudnieniu jej w Politechnice Wrocławskiej. W przypadku wygrania konkursu przez osobę, która prowadzi działalność gospodarczą, należy dopełnić wymogu z art. 125 ust. 7 Ustawy.

Weź udział w rekrutacji

  • Dokumenty aplikacyjne w języku polskim prosimy przesłać:
    POCZTĄ TRADYCYJNĄ NA ADRES KORESPONDENCYJNY: WYDZIAŁ BUDOWNICTWA LĄDOWEGO I WODNEGO POLITECHNIKI WROCŁAWSKIEJ , BUDYNEK C7, SEKRETARIAT POKÓJ 502, 50-377 WROCŁAW, PL. GRUNWALDZKI 11.
    W tytule wiadomości prosimy zaznaczyć nr ref.: AS/1/W02/K11