Asystent stanowisko dydaktyczne

Wydział Humanistyczno-Ekonomiczny
Państwowa Uczelnia Zawodowa im. Edwarda F. Szczepanika w Suwałkach
  • Miejsce: Suwałki
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk społecznych
  • pedagogika

Opis stanowiska

Konkurs na stanowisko asystenta na Wydziale Humanistyczno-Ekonomicznym na kierunku pedagogika, dziedzina nauk społecznych, dyscyplina naukowa pedagogika.

Nasze wymagania

  • a. posiadanie tytułu zawodowego magistra w dziedzinie nauk społecznych, dyscyplinie: pedagogika
  • b. doświadczenie zawodowe zdobyte poza uczelnią mieszczące się w następujących dziedzinach i dyscyplinach:  dziedzina nauk społecznych, dyscyplina: pedagogika
  • c. doświadczenie dydaktyczne na poziomie szkolnictwa wyższego
  • d. znajomość języka polskiego i angielskiego w stopniu umożliwiającym prowadzenie zajęć dydaktycznych ze studentami
  • e. predyspozycje do pracy dydaktycznej i naukowej oraz dyspozycyjność

Zakres obowiązków

  • prowadzenie zajęć dydaktycznych ze studentami na kierunku studiów Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna oraz Doradztwo zawodowe z coachingiem i praca społeczno-opiekuńcza

Dokumenty wymagane do rekrutacji

Załączniki

Weź udział w rekrutacji

  • Państwowa Uczelni Zawodowa im. prof. Edwarda F. Szczepanika w Suwałkach, ul. Noniewicza 10, 16 – 400 Suwałki