Asystent stanowisko dydaktyczne

Uniwersytet Medyczny w Białymstoku
  • Miejsce: Białystok
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk medycznych i nauk o zdrowiu
  • nauki o zdrowiu

Nasze wymagania

  • Ukończone studia wyższe kierunek Pielęgniarstwo
  • Tytuł zawodowy: magister
  • Prawo wykonywania zawodu
  • Znajomość języka: angielskiego. Czynna znajomości języka polskiego, w przypadku cudzoziemców
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku pielęgniarski w oddziale pediatrycznym (min. 3 miesiące)

Zakres obowiązków

  • zgodnie z zawartą umową

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • Podanie skierowane do Dziekana
  • Kwestionariusz osobowy
  • Życiorys zawierający przebieg pracy zawodowej, naukowej, dydaktycznej i organizacyjnej
  • Oświadczenie o spełnieniu przesłanek, z art. 113 ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce
  • Oświadczenie, iż Uniwersytet Medyczny w Białymstoku będzie podstawowym miejscem pracy w rozumieniu ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce
  • Oświadczenie dotyczące przetwarzania danych osobowych (zał. nr 5 – do pobrania na stronie internetowej)

Załączniki

Weź udział w rekrutacji

  • Dokumenty należy zlożyć w Dziekanacie Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku ul. Szpitalna 37, 15-295 Białystok