Asystent stanowisko badawczo-dydaktyczne

Uniwersytet Artystyczny im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu
Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu
  • Miejsce: Poznań
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina sztuki
  • sztuki plastyczne i konserwacja dzieł sztuki

Opis stanowiska

Asystent na Wydziale Architektury Wnętrz i Scenografii, Uniwersytet Artystyczny im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu

Nasze wymagania

  • stopień magistra
  • udokumentowany dorobek artystyczny w dziedzinie sztuki plastyczne i konserwacja dzieł sztuki, w szczególności w zakresie projektowania architektury wnętrz
  • znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie pedagogiczne i umiejętność pracy w zespole

Zakres obowiązków

  • Praca dydaktyczna na Wydziale Architektury Wnętrz i Scenografii oraz działalność naukowa w zakresie dyscypliny naukowej: sztuki plastyczne i konserwacja dzieł sztuki

Oferujemy

  • Pełny etat na stanowisku Asystenta na Wydziale Architektury Wnętrz i Scenografii Uniwersytetu Artystycznego im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu, na kierunku Architektura Wnętrz

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • podanie o zatrudnienie,
  • życiorys zawodowy z zamieszczoną i podpisaną klauzulą
  • odpis dyplomu ukończenia studiów wyższych magisterskich
  • portfolio dokumentujące dorobek artystyczny,
  • wykaz dorobku dydaktycznego,
  • opis innych ważnych dokonań twórczych i organizacyjnych,
  • deklaracja, że Uniwersytet Artystyczny im. Magdalny Abakanowicz w Poznaniu będzie podstawowym miejscem pracy
  • oświadczenie dotyczące wymogów związanych z prowadzeniem działalności naukowej (przystąpienie do liczby N)
  • podpisane oświadczenie o niekaralności
  • podpisana klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy

Załączniki

Weź udział w rekrutacji

  • Dokumenty należy dostarczyć do 10.05.2024r. (piątek) do godz. 12.00
    na adres:
    Budynek C, IV piętro pokój 410
    Pl. Wielkopolski 9
    61-746 Poznań