Asystent stanowisko badawczo-dydaktyczne

  • Miejsce: Warszawa
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk rolniczych
  • rolnictwo i ogrodnictwo

Opis stanowiska

Kandydat/kandydatka ubiegający/ubiegająca się o ww. stanowisko musi spełniać wymogi określone w art. 113 ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz. U. 2018, poz. 1668.) i w Statucie Uczelni (Załącznik do uchwały Nr 63 – 2022/2023 Senatu Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie z dnia 29 maja 2023 r. w sprawie wprowadzenia zmian w Statucie Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie).

Nasze wymagania

  • stopnień doktora w dziedzinie nauk rolniczych (dyscyplina: rolnictwo i ogrodnictwo),
  • zainteresowania naukowe w zakresie produkcji roślinnej,
  • doświadczenie umożliwiające prowadzenie zajęć z zakresu produkcji roślinnej
  • znajomość języka polskiego i angielskiego na poziomie umożliwiającym pisanie przygotowywanie artykułów naukowych i prowadzenie zajęć dydaktycznych
  • dorobek naukowy udokumentowany publikacjami w czasopismach recenzowanych
  • umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność i dyscyplina pracy,
  • wysokie kompetencje społeczne i komunikatywność
  • osiągnięcia w zakresie działalności organizacyjnej

Zakres obowiązków

  • prowadzenie zajęć dydaktycznych na poziomie akademickim w języku polskim i angielskim
  • realizacja badań naukowych, przygotowanie i publikacja wyników badań
  • współudział w organizacji konferencji i innych wydarzeń popularyzujących naukę
  • działalność organizacyjna na rzecz Katedry i Uczelni
  • realizacja zadań i obowiązków powierzonych przez przełożonych

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • podanie do JM Rektora o zatrudnienie na ww. stanowisko;
  • życiorys zawodowy
  • poświadczony odpis dyplomu
  • wykaz artykułów opublikowanych lub przyjętych do druku
  • oświadczenie, że SGGW będzie podstawowym miejscem pracy w przypadku wygrania konkursu, które można uzyskać: e-mail: ir@sggw.edu.pl

Weź udział w rekrutacji

  • SGGW w Warszawie, Instytut Rolnictwa, ul. Nowoursynowska 159, budynek 37, 02-776 Warszawa, pok. 1/8a