Asystent stanowisko badawczo-dydaktyczne

Wydział Elektryczny
Politechnika Śląska w Gliwicach
  • Miejsce: Gliwice
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk ścisłych i przyrodniczych
  • nauki chemiczne

Nasze wymagania

  • tytuł zawodowy magistra / magistra inżyniera w dyscyplinie naukowej: nauki chemiczne,
  • udokumentowany udział w tematycznych konferencjach i sympozjach,
  • biegła znajomość języka polskiego umożliwiająca swobodne prowadzenie zajęć dydaktycznych oraz tworzenie publikacji dydaktycznych,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym tworzenie publikacji naukowych, przygotowywanie dokumentacji technicznych, tworzenie publikacji dydaktycznych oraz prowadzenie zajęć dydaktycznych.

Zakres obowiązków

  • Zadania osoby zatrudnionej na tym stanowisku będą związane z: kształceniem studentów, rozwojem naukowym i działalnością naukowo-badawczą w ramach dyscypliny nauki chemiczne lub automatyka, elektronika, elektrotechnika i technologie kosmiczne.

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • zgodnie z treścią ogłoszenia.

Załączniki

Weź udział w rekrutacji