Asystent stanowisko dydaktyczne

Wydział Informatyki i Telekomunikacji
Politechnika Wrocławska
  • Miejsce: Wrocław
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk inżynieryjno-technicznych
  • informatyka techniczna i telekomunikacja

Opis stanowiska

asystent dydaktyczny, prowadzenie zajęć dydaktycznych w formie laboratoriów, ćwiczeń i projektów, w zakresie tematycznym: systemów komputerowych, technologii sieciowych i sieci komputerowych, sieciowych systemów operacyjnych, podstaw programowania

Nasze wymagania

  • ukończone studia magisterskie na kierunku informatyka lub pokrewnym
  • Dobra znajomość i umiejętności z zakresu sieci komputerowych i technologii sieciowych, sieciowych systemów operacyjnych (Linux, Windows), podstaw programowania
  • Doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych
  • Znajomość i umiejętność obsługi platform e-learningowych (Moodle) w co najmniej podstawowym zakresie
  • Biegła znajomość języka polskiego umożliwiająca prowadzenie zajęć dydaktycznych, rozumienie złożonych treści pisanych i swobodną komunikację
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego, umożliwiająca zrozumienie dokumentacji technicznej
  • Dyspozycyjność – gotowość do pracy w godzinach zajęć na PWr ( 7.30-20.30 )

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie zajęć dydaktycznych w formie laboratoriów, ćwiczeń i projektów, w zakresie tematycznym: systemów komputerowych, technologii sieciowych i sieci komputerowych, sieciowych systemów operacyjnych, podstaw programowania
  • Bieżące opracowywanie i uaktualnianie materiałów dydaktycznych niezbędnych do prowadzenia zajęć
  • 3. Przeprowadzanie zaliczeń, wystawianie ocen, dokumentacja procesu dydaktycznego w zakresie obowiązującym nauczycieli akademickich
  • Realizacja zadań organizacyjnych związanych z obsługą procesu dydaktycznego – w zakresie wyznaczonym przez przełożonego

Oferujemy

  • Zatrudnienie w jednej z najlepszych uczelni technicznych w Polsce
  • Praca w doświadczonym zespole dydaktycznym
  • Możliwość rozwoju w obszarze dydaktyki (szkolenia, konferencje) oraz naukowym
  • Możliwość udziału w realizacji projektów dydaktycznych

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • Zgłoszenie przystąpienia do konkursu adresowane do Rektora, zalacznik 3a
  • Syntetyczny życiorys
  • Kwestionariusz dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie, zalacznik - kwestionariusz
  • Odpis dokumentu stwierdzającego uzyskanie stopnia naukowego/tytułu profesora lub odpis dyplomu ukończenia studiów
  • Autoreferat zawierający informacje o dorobku w zakresie działalności badawczej, doświadczeniu dydaktycznym i działalności organizacyjnej
  • Wykaz publikacji
  • Wykaz i opis staży naukowyc
  • Oświadczenie o zapoznaniu się z informacją dotycząca przetwarzania danych osobowych, zalacznik 3b
  • 9. Oświadczenie o spełnieniu wymogów określonych w art. 113 Ustawy z dnia 20 lipca 2018r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce, zalacznik 3c
  • Oświadczenie Kandydata/Kandydatki, że w przypadku wygrania konkursu Politechnika Wrocławska będzie podstawowym miejscem pracy* zalacznik 3d
  • Uwaga! Wzory wszsytkich załączników znajdują się na stronie: https://ofertypracy.pwr.edu.pl/offer/b0cc0f71-5571-46d3-ae91-6247ba1920b6/view/

Załączniki

Weź udział w rekrutacji

  • Dokumenty aplikacyjne w języku polskim prosimy przesłać:
    - pocztą tradycyjną na adres korespondencyjny Politechnika Wrocławska, Wydział Informatyki i Telekomunikacji, Wybrzeże Wyspiańskiego 27, 50-370 Wrocław (Barbara Sękowska) lub
    - pocztą elektroniczną na adres mailowy (Barbara.Sekowska@pwr.edu.pl