Asystent stanowisko dydaktyczne

Studium Nauki Języków Obcych
Politechnika Morska w Szczecinie
  • Miejsce: Szczecin
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Wynagrodzenie: Zgodnie z rozporządzeniem zł brutto
  • Dziedzina nauk humanistycznych
  • językoznawstwo

Opis stanowiska

Stanowisko asystenta w grupie pracowników dydaktycznych w Studium Nauki Języków Obcych

Nasze wymagania

  • Dyplom magistra filologii angielskiej (w przypadku kandydatów spoza UE wymagana nostryfikacja dyplomu),
  • Pełnej dyspozycyjności (zajęcia na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych Politechniki Morskiej w Szczecinie - wszystkie specjalności, do 10 godzin w soboty i niedziele; 10 tygodni – styczeń-marzec; 8-10 godzin dziennie, zastępstwa na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych; praca wymaga znacznego wysiłku głosowego); możliwa praca zdalna na platformie Moodle oraz MS Teams,
  • Obcokrajowcy: wymagana znajomość języka polskiego na poziomie B1.

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie zajęć dydaktycznych

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • CV,
  • Kopie odpisu dyplomów potwierdzające posiadane kwalifikacje,
  • w przypadku udostępnienia danych osobowych, w których zawarte są szczególne kategorie danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO należy złożyć oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach,
  • w przypadku chęci uczestnictwa w kolejnych naborach prowadzonych przez Politechnikę Morską w Szczecinie, należy złożyć oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez Politechnikę Morską w Szczecinie przez okres najbliższych 6 miesięcy.

Załączniki

Weź udział w rekrutacji

  • Dokumenty należy składać osobiście w Studium Nauki Języków Obcych pok. 168, Wały Chrobrego 1-2, 70-500 Szczecin lub przesłać na adres: Studium Nauki Języków Obcych, pok. 168, ul. Wały Chrobrego 1-2, 70-500 Szczecin.
    W tytule prosimy wpisać: ODPOWIEDŹ NA OFERTĘ PRACY.