Asystent stanowisko badawczo-dydaktyczne

Akademia Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu
  • Miejsce: Poznań
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk medycznych i nauk o zdrowiu
  • nauki o kulturze fizycznej

Nasze wymagania

  • posiadanie stopnia doktora z nauk społecznych, dyscyplina pedagogika lub magistra pedagogiki i doktora z nauk o kulturze fizycznej
  • dorobek naukowy składający się z przynajmniej jednej oryginalnej publikacji autorskiej w czasopiśmie ze wskaźnikiem Impact Factor lub uzyskanie grantu badawczego w trybie konkursowym lub 3 miesięcznego stażu naukowego (zagranicznego lub krajowego)
  • doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych z przedmiotów pedagogicznych
  • biegła znajomość języka angielskiego na potrzeby realizacji procesu badawczego i dydaktycznego
  • doświadczenie w zakresie organizacji i realizacji badań naukowych
  • gotowość do podjęcia pracy naukowej, dydaktycznej i organizacyjnej na rzecz AWF w Poznaniu.

Zakres obowiązków

  • prowadzenie zajęć dydaktycznych z przedmiotów pedagogicznych
  • badania naukowe

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • podanie o zatrudnienie kierowane do JM Rektora AWF w Poznaniu
  • CV, kwestionariusz osobowy
  • odpisy dyplomów ukończenia studiów oraz nadania stopnia naukowego doktora
  • dokumenty potwierdzające ww. wymagania
  • ankieta dorobku naukowego w związku z ubieganiem się o zatrudnienie stanowiąca załącznik nr 2 do Uchwały nr 151/2019 Senatu Akademii z dnia 29 października 2019 r
  • oświadczenie stwierdzające, że AWF będzie podstawowym miejscem pracy w przypadku wygrania konkursu

Załączniki

Weź udział w rekrutacji

  • Akademia Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu
    ul. Królowej Jadwigi 27/39, 61-871 Poznań
    z dopiskiem na kopercie: Sekretariat Dziekana WNKF „Konkurs na stanowisko asystenta w Zakładzie Pedagogiki”