Asystent stanowisko badawczo-dydaktyczne

Wydział Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej
Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
  • Miejsce: Toruń
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk inżynieryjno-technicznych
  • automatyka, elektronika, elektrotechnika i technologie kosmiczne

Opis stanowiska

Uniwersytet Mikołaja Kopernika zatrudni Asystenta w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w Katedrze Automatyki i Systemów Pomiarowych w Instytucie Nauk Technicznych na WFAiIS

Nasze wymagania

  • Dyplom magistra inżyniera nauk inżynieryjno-technicznych (nie dłużej niż 5 lat po uzyskaniu tytułu magistra).
  • Znajomość języka polskiego w stopniu umożliwiającym prowadzenie dydaktyki.
  • Doświadczenie w sterowaniu napędami elektrycznymi lub robotami lub maszynami numerycznymi lub programowaniu systemów mikroprocesorowych potwierdzone pracą inżynierską lub magisterską lub publikacją naukową.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym prowadzenie pracy naukowej we współpracy zagranicznej.
  • Predyspozycje do pracy badawczo-dydaktycznej.

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie badań w zakresie automatyki i robotyki lub elektrotechniki.
  • Prowadzenie zajęć dydaktycznych na kierunku automatyka i robotyka.

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • Kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie
  • Życiorys zawodowy
  • Odpis dyplomu ukończenia studiów wyższych
  • Informacja o dorobku naukowym, dydaktycznym i organizacyjnym (autoreferat uwzględniający najważniejsze dziedziny badawcze oraz osiągnięcia naukowe, dydaktyczne i inne kandydata)
  • Wykaz publikacji (z podaniem wydawnictwa, roku opublikowania i ilości stron) i/lub list referencyjny potwierdzający doświadczenie w prowadzeniu badań naukowych
  • Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (Dz. U. UE L 119/1)
  • Oświadczenie stwierdzające, że Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu będzie podstawowym miejsce pracy - w przypadku wygrania konkursu
  • List motywacyjny (zaadresowany do prof. dr. hab. Andrzeja Sokali, Rektora UMK)

Załączniki

Weź udział w rekrutacji

  • Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
    Wydział Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej
    ul. Grudziądzka 5
    87-100 Toruń
    adnotacja: "1/KAiSP/2024" (oferta nr 4502)