Asystent stanowisko badawczo-dydaktyczne

  • Miejsce: Warszawa
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk rolniczych
  • zootechnika i rybactwo

Opis stanowiska

Stanowisko asystenta badawczo-dydaktycznego w Katedrze Genetyki i Ochrony Zwierząt Instytutu Nauk o Zwierzętach Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Nasze wymagania

  • ukończone studia magisterskie na kierunku zootechnika, biologia, weterynaria lub pokrewnym
  • minimum roczne doświadczenie w monitorowaniu populacji dzikich zwierzą (z wykorzystaniem fotopułapek i telemetrii)
  • obsługa komputera w zakresie programów do analizy danych, wykorzystania platform cyfrowych w dydaktyce oraz podstawowych programów MS Office
  • znajomość języka angielskiego, w stopniu umożliwiającym samodzielne pisanie publikacji naukowych oraz wygłaszanie doniesień na konferencjach naukowych w tym języku
  • umiejętność prowadzenia zajęć w języku wykładowym polskim
  • pozytywne cechy osobowości, przede wsyztskim zaangazowanie w planowanie i realizację badań naukowcyh oraz gotowość pogłebiania wiedzy odpowiedzialność, sumienność, pracowitość, komunikatywność, samodzielność oraz dycyplina pracy

Mile widziane

  • doświadczenie w realizacji zajęć dydaktycznych lub warsztatów edukacyjnych
  • znajomośc programowania (R lub Phyton)

Zakres obowiązków

  • prowadzenie działalności naukowej, a w szczególności prowadzenie badań i prac badawczo rozwojowych, prowadzenie prac badawczych w ramach projektów finansowanych ze źródeł zewnętrznych,
  • prowadzenie działalności dydaktycznej. kształcenie i wychowywanie studentów
  • uczestniczenie w pracach organizacyjnych na rzecz Uczelni

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w jednej z największych uczelni w kraju
  • Pracę w dogodnej lokalizacji w pobliżu metra Służew​/Ursynów/Stokłosy
  • Dofinansowanie do wydarzeń kulturalnych oraz letniego i zimowego wypoczynku dla pracownika i dzieci
  • Paczki na święta dla dzieci
  • Dodatkowe wynagrodzenie w postaci 13-tej pensji i jubileuszy
  • Zniżki na pobyt w ośrodkach szkoleniowo-wypoczynkowych SGGW

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • podanie o zatrudnienie skierowane do JM Rektora SGW w Warszawie
  • odpis dyplomu ukończenia studiów wyższych
  • życiorys zawodowy (autoreferat)
  • wykaz osiągnięć naukowych, dydaktycznych i organizacyjnych
  • oświadczenie o znajomości języka angielskiego
  • oświadczenie kandydata, że m.in. spełnia wymogi określone w art. 113 w/w ustawy oraz, że SGGW będzie Jego podstawowym miejscem pracy w rozumieniu w/w ustawy
  • inne niezbędne dokumenty, potwierdzające spełnianie wymagań zawartych w treści ogłoszenia