Asystent stanowisko badawczo-dydaktyczne

Wydział Nauk o Zdrowiu
Akademia Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu
  • Miejsce: Poznań
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk medycznych i nauk o zdrowiu
  • nauki o kulturze fizycznej

Opis stanowiska

Asystent w Zakładzie Fizjologii i Biochemii.
Działalność badawczo-dydaktyczna w zakresie nauk o kulturze fizycznej, nauk o zdrowiu, nauk medycznych oraz nauk biologicznych.

Nasze wymagania

  • 1. Tytuł zawodowy magistra lub równorzędny studiów umożliwiających prowadzenie zajęć na kierunkach studiów prowadzonych w AWF w Poznaniu.
  • 2. Oczekuje się (zamiennie): - opublikowania przynajmniej jednej oryginalnej publikacji autorskiej w czasopiśmie posiadającym wskaźnik Impact Factor, - przedłożenia dokumentu potwierdzającego uzyskanie grantu badawczego w trybie konkursowym, - przedłożenia dokumentu potwierdzającego przyjęcie na przynajmniej 3-miesięczny zagraniczny staż naukowy.
  • 3. Udokumentowany dorobek naukowy w zakresie fizjologii wysiłku fizycznego i biochemii wysiłku fizycznego umożliwiający realizację przewodu doktorskiego.
  • 4. Gotowość do realizowania projektów badawczych pod kierownictwem kierownika projektu oraz samodzielne pozyskiwanie finansowania ze źródeł zewnętrznych
  • 5. Dobra znajomość języka angielskiego.
  • 6. Gotowość do podjęcia pracy naukowej, dydaktycznej i organizacyjnej na rzecz AWF w Poznaniu.
  • 7. Doświadczenie i predyspozycje do pracy dydaktycznej i naukowo- badawczej na stanowisku nauczyciela akademickiego.

Zakres obowiązków

  • Działalność badawczo-dydaktyczna w zakresie nauk o kulturze fizycznej, nauk o zdrowiu, nauk medycznych oraz nauk biologicznych

Oferujemy

  • - stabilne zatrudnienie
  • - możliwość rozwoju naukowego
  • - możliwość uzyskiwania nagród za efekty w pracy badawczej

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • - podanie o zatrudnienie kierowane do JM Rektora AWF w Poznaniu
  • - CV, kwestionariusz osobowy
  • - odpis dyplomu magisterskiego
  • - dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje
  • - ankieta dorobku naukowego w związku z ubieganiem się o zatrudnienie stanowiąca załącznik nr 2 do Uchwały nr 151/2019 Senatu Akademii z dnia 29 października 2019 r
  • oświadczenie stwierdzające, że AWF będzie podstawowym miejscem pracy w przypadku wygrania konkursu